Daca apar probleme de vizualizare a forumului, un simplu clear la cache-ul browserului rezolva problema.

gid

Aici gasiti mesajele spam si cele care incalca regulamentul, sau mesajele care deraiaza de la subiect
gid

Mesaj de gid » Vin Noi 28, 2014 11:13 am

Buna Catalin.

Poza ta e perfecta! Vezi pe cealalta, lipsesc o gramada de informatii.
Horia_Radulescu

Mesaj de Horia_Radulescu » Vin Noi 28, 2014 11:51 am

Bună’,

Neamţul are o vorb㒠din înţelepciunea populară’, "s㒠dai perle la porci". Mi se pare c㒠in acest context se potriveşte perfect. Sau ca s㒠dau ca exemplu un proverb românesc, "dac㒠tă’ceam, filozof ră’mâneam". Uneori e mai bine să’-i laşi pe unii oameni în ignoranţa lor s㒠se bucure de ce au şi s㒠râzi in propria barba de ce mici monştrii au creat. Dac㒠încerci s㒠îi ajuţi unii iau asta ca un afront personal şi-ţi dau în ceaf㒠pân㒠iţi trece cheful de orice alt ajutor.

Nu ştiu de ce, ră’spunsul lui Radu este exact cel la care m㒠aşteptam şi îi mulţumesc pentru asta. Și ră’spunsul lui gid este cel la care m㒠aşteptam îns㒠nu am de ce să’-i mulţumeşc.

Pentru cei interesaţi de vopsirea şi înmatricularea vagoanelor CFR ne vedem la subiectul respectiv atunci când va fi cazul. Florin, te rog de asemenea, f㒠curat aici şi nu lă’sa decat comentariile care plac autorului subiectului, eu de pe telefon nu reuşesc. Mulţumesc pentru înţelegere.
toate cele bune,
HR
Scrie răspuns

Înapoi la “Mesaje offtopic”