Anunturi de intilnire ale Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

grandpagscout

Well-Known Member
Trenulist
6 Septembrie 2016
363
0
Arad
YAHOO
grandpacscout
LOCATION
Arad
Aici se vor posta anunturile de intilniri , excursii, si orice fel de actiuni desfasurate de Ar-rail Club.
 
Salut!


sambata 15 martie 2008 in binecunoscutul atelier, va avea loc o onua intilnire Ar-Rail club, la orele 15.00. rog memebri de pe forum sa-si anunte parezenta AICI
 
Vin si eu sigur ... si poate mai apar si eu cu ceva noutati ...daca postasii se vor misca mai bine :x :x :x :x
 
Te asteptam cu bratele deschise. Nu uita OOurile vreau sa mai rulam Sieselu ala :D
 
As dori sa va anunt ca vom avea un invitat special in persoana lui Tudor Matrescu (corbul) care va veni de la Iasi tocmai pentru intilnirea noastra. deci haideti trenulisti sa-l intampinam cum se cuvine si ca de obicei so facem lata. :D
 
:!: :!: :!: :!: :!:
Expozitia din Timisoara de la Casa Tineretului va avea loc in intervalul 12-14.03, deschis pe totata durata zilei...cu alte amanunte vom mai reveni in curand...
 
Inainte de intilnirea propriu-zisa de sambata, propun o intilnire interjudeteana cu modelistii si pasionatii timisoreni in data de 14 martie, pe la orele 15, la expozitia de la Casa Tineretului. Cine se baga rog contactatima pe privat.
 
kablu a spus:
Vin si eu sigur ... si poate mai apar si eu cu ceva noutati ...daca postasii se vor misca mai bine :x :x :x :x
Sa dea domnul
popa.gif

PS. Daca poti veni te asteptam si pe la expo :D
 
Vin si eu in DATa de 15.03, la Arad.
Vin cu trenu', cu Cristi CFR si eventual daca mai vrea cineva, ar fi fain.
Mai e un medic, Petrica Bilea , poate il aducem cu trenuletele lui cu tot.
Salutari si Doamne-ajuta!
 
Se anunta o intilnire interesanta .... din pacate eu nu pot veni cu noutati si incep sa cred ca in "industria" trenulistica se intimpla lucruri mai mult decat ciudate ,in care posta nu este implicata , dar ma rog :(|)
Miercuri 12.03.2008 voi merge in schimb la Timisoara sa vad ce e pe la expozitia respectiva . Din pacate joi si vineri vor fi niste sefi de-ai mei in vizita si probabil imi va fi imposibil sa plec de la job inainte de ora 20 .
 
Va reamintesc , ca sambata, 15 martie la orele 15 00 are loc mega intilnirea ar-Rail Club. invitati special din toata tara :D