Discutii diverse

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Salut.

As dori sa stiu daca ar fi posibila o vizita la sediul clubului sub tema unui studuiu de caz :). M-ar interesa foarte mult o vedere si o analiza a boghiului de pe ND2 HO sau 060DA HO. Cum nu am alte posibilitati, as dori sa stiu daca as putea studia unul din modelele voastre.

Daniel.
 
Salut Daniel,

bineinteles ca este posibila o vizita,
noi ne vedem de obicei in fiecare saptamana in ziua de Marti, atunci este intalnirea oficiala, in rest mai mergem de regula joi sau sambata ca sa lucram la diorama.
Nu as putea sa iti zic la ce ore suntem maine pe acolo insa ne putem auzi la un telefon:
0749170632.
Florin.
 
Am notat numarul. Am sa incerc sa vad cand va prind pe acolo. In timpul saptamanii e mai dificil (programul de lucru).

Merci,
Daniel
 
Mircea Trancă și Adi Bulboacă participă la un concurs organizat de Sony cu acest minidocumentar despre trenul Malaxa.
Ca să intre în competiție au nevoie de multe like-uri pe youtube. Log in pe youtube și like, vă rugăm, ca trenul uitat de timp să ajungă în concursul internațional și să fie văzut de întreaga lume. :) Mulțumim
Link youtube:
[bbvideo=560,315]https://www.youtube.com/watch?v=k5gJ2D3v3jA[/bbvideo]