Prezentarea colectivului de administrare a forumului.

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Florinn

Administrator
Membru personal
Super Moderator
Trenulist
17 Ianuarie 2006
5.547
16
Cluj Napoca / Bucuresti
www.trains-addicted.ro
WEBSITE
http://www.trains-addicted.ro
YAHOO
bogdannf
LOCATION
Cluj Napoca / Bucuresti
Nickname: Florinn

Florin Vescu, Cluj Napoca.
- programator -

Cum am ajuns aici? Trenurile reale mi-au placut de cand ma stiu, cand eram mic obisnuiam sa merg la gara doar ca sa le privesc. In urma cu 4 ani am descoperit ca sunt si altii ca mine, astfel, imi place sa particip la intalniri cu pasionati din tara, sa merg in "expeditii" feroviare.
In domeniul modelismului feroviar, desi am avut traditionalul set de lugoj pe cand eram mic, am pierdut contactul cu trenurile in miniatura pana in urma cu 4 ani cand am descoperit un forum de profil. Posed o colectie modesta, iar activitatea mea in acest domeniu este momentan concentrata asupra dioramei clubului Trainsylvania.
Calitati: bun la carcotit
Defecte: bun la carcotit

Contact - ceea ce este afisat pe forum.
------------------------------------------------------------------------

Nickname: Gam3

Nume real: Florin Vornicu
Locatia: Iasi
Data nasterii: 07.05.1976

Hobbyuri: Muntele, trenuletele, trenurile, sa calatoresc

Contact:
skype: Vornicu Florin
e-mail: [email protected]


Sunt pasionat de trenuri de mic, tatal meu a fost revizor tehnic la Revizia Vagoane Mestecanis si apoi la Iasi. Am copilarit printre trenuri, sine si utilajele de la tunelele Mestecanis.

Trenuletele imi plac dintotdeauna, insa de acum doi ani am inceput sa pun osul serios la treaba si sa adun ceva material rulant si sunt aproape de a termina prima mea dioarama.
------------------------------------------------------------------------


ForumAdmin reprezinta intreg colectivul de administrare al forumului.

Va rugam nu scrieti mesaje private catre ForumAdmin, pentru orice problema apelati la oricare dintre admini forumului.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.