Salutare!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

movidium

Member
29 Noiembrie 2014
25
10
Iasi
www.ovidiumurgu.com
WEBSITE
http://www.ovidiumurgu.com
LOCATION
Iasi
Salutare!
M㒠numesc Ovidiu, sunt pasionat de machete, în special de cele feroviare. De Cră’ciun (de la Moşul mai exact...:p) am intrat în posesia unui start set la scara HO şi mi-ar plă’cea s㒠îmi construiesc o dioramă’. Din câte am citit pân㒠acum pe forum, am câteva lucruri de învă’ţat în acest domeniu. Nu sunt stră’in de machete de clă’diri, am fă’cut câteva cât am fost student şi nu numai.
 
Salutare si spor la treaba. Si eu si baietelul meu suntem noi in breasla, dar facem progrese.
Bine ai venit.
 
:roll: Bine ai venit intre noi. Sper sa nu te mai faci bine. E fara leac. Spor la treaba si la mai multe garnituri.
 
:D prin 2000-2001 cochetam cu ideea de scara N. Eram deja cu TT-urile alea comuniste plus ceva de dupa impuscatu'. Am scapat repede de TT, am trecut la N definitiv din 2005. Am ajuns acum la 40 locomotive diesel si la vreo 30 cu abur. Inca creste :confused: A zis-o bine sotia ca nu ma mai fac bine, la fel ca si altii dealtfel. :D