bun gasit

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

evedy79

Member
12 Noiembrie 2011
33
0
Bocsa
LOCATION
Bocsa
Salut tuturor !! Eduard este numele meu, sunt din Bocsa CS. Pasionat de trenuri de mic. Am descoperit forumul in timp ce cautam cateva informatii despre trenuletele la scara H0 si asa am devenit membru.Sunt posesor al multor materiale H0.Si am la activ 2 diorame.
 
Salut si bine ai venit evedy79,
la sectiunile dedicate poate ne impartasesti si noua despre diorame si material rulant.

Toate bune.
 
Salut Edy ,
Bine ai venit in comunitatea noastra ! :lol:
Sper sa ne intalnim si la Bocsa , sa schimbam idei si pareri.... :roll:
 
Va salut cu respect.
Imi cer scuze ca abia acuma fac o scurta prezentare, dupa atatia ani de cand sunt pe forum: ma numesc Laurentiu, sunt din (inca) Timisoara, am o umila "crescatorie de pui de Sarpe feroviar" la scara N (1:160 ).
In rest, ar trebui sa ma ocup cu proiectarea constructiilor (daca ar mai si merge acest domeniu), si nu numai...

Cele bune, sa ne vedem sanatosi! Sarbatori fericite! :cafea:
 
Salut Laurentiu, ma bucur sa aud ca te ocupi cu crescutul de "serpi" la scara N! Sarbatori fericite tuturor!
 
Pasiune

<r>[/b]Multe salutari pasionatilor de modelism feroviar. Doresc sa capat ceva experienta de la voi care sigur stiti mai mult decat mine. Toate cele bune si succes in tot cea ce faceti. Dorin. <E>:idea:</E></r>
 
Ma ajuta cineva cu o informatie!!Unde putem posta lucrari...eventuale discutii pe tema dioramelor?
As dori sa realizez o diorama cat mai aproape de adevar! :D