Bine ati venit !

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Salutare la toata lumea.

Numele meu este Victor, sunt din Bucuresti, si mare pasionat de trenurile romanesti.

Ma bucur ca v-am gasit!
 
Salutare,

Numele eu e Mircea, sunt membru Trainsylvania Railway club de ceva vreme, dar (nu spre lauda mea :D ) inactiv (pana acum) pe forum. Locatia: Cluj, originar Brasov, lucrez in cercetare (inovatie, software & software design) la Universitatea Tehnica.

Varsta: 32, boala trenurilor: ereditara si incurabila (i.e. sufar de ea tot de 32 de ani).

Tot respectul pentru membrii acestui forum, este unul dintre cele mai serioase (ma refer la toate, nu doar la cele legate de trenuri) pe care le-am intalnit.
 
Bun venit printre noi viktorescu si El Doctore :D . Ati intrat si nu mai iesiti ! E singura boala frumoasa de pe lume ! :D
 
Salut,

Sunt Radu, din Brasov iar microbul cu trenuletele il am de pe la vreo 3-4 ani, cand mi-au luat ai mei un trenulet, pe care l-am facut bucati sa vad ce are inauntru. :D

Acum cativa ani, colegii de birou mi-au luat un starter set de la Piko si de atunci am tot inceput sa adun una-alta... Mari realizari inca nu am, insa sper sa recuperez. :)

Radu.
 
Bun gasit!

<r>Buna seara si bine v-am (re) gasit! Deci aici v-ati "ascuns"! Si eu care va cautam inca pe 'cel forum care nu mai functioneaza din 2008! <E>:)</E> Oricum, ma bucur ca va reintalnesc! <br/>
Sunt Andrei, fost ploiestean, actual bucurestean si fost navetist pe "ruta grea" Bucuresti-Ploiesti! Crescut (in Bariera Unirii, pentru cei care cunosc zona) langa calea ferata, inca de mic copil am fost infestat si nu am mai renuntat! Asa ca se bucura ca un copil ca v-am regasit cel care la 4 ani le cerea voie parintilor sa mai stea la joaca "<I><s></s>pana trece acceleratul de Vatra Dornei<e></e></I>" si nu <I><s></s>pana la ora 10<e></e></I>! <E>:roll:</E></r>
 
Salut,

ai aici tot ce te intereseaza:

http://forum.lokomotiv.ro/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=53

Ne scrii cateva randuri despre tine, ai topic unde vezi cum se pun pozele pe forum.
Poti pune pozele la subiectele deja existente , poti face un topic nou cu pozele tale la Colectii foto personale.
 
Buna, sunt nou pe forum dar il urmaresc de ceva vreme...

Sunt pasionat de TOT ce tine de CF dar si de fotografiere, o combinatie buna zic eu.
 
salut ,va urmaresc forumul de ceva timp si cred ca o sa ma apuc si eu de modelit ceva faceti niste lucruri impecabile sunte-ti cei mai tari
 
Salut, fratilor.
Sunt Grig, am 53 ani si sunt profesor la un liceu tehnic. Desi ma gandeam daca, din cauza varstei inaintate, sa-mi fie sau nu rusine cu acest hobby, ce ar parea normal mai la tinerete, mi-am luat inima in dinti si m-am hotarat sa va salut si sa admit, alaturi de voi, ca "microbul"acesta este o boala grea. Cu siguranta v-ati dat seama cu totii de asta, dar totodata e clar ca e o pasiune frumoasa si asta tocmai pentru ca prin ceea ce facem, construim iluzia vietii, orase si magazine, si sosele si mai ales figurine, toate cat mai reale dar totodata si cat mai de ...vis.
 
Bun venit şi cât mai multe şi mai frumoase realiză’ri în domeniu!
Cât despre ruşine, s㒠le fie trântorilor pe lâng㒠care trece viaţa fă’r㒠s㒠lase ceva în urmă’.
 
Salut tuturor!

<t>Sunt Adrian din Bucuresti am 34 de ani si sunt fascinat de trenuri inca din copilarie.Sunt nou venit,dar vechi in domeniu.</t>