Intalniri ale Asociatiei, imagini

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Va reamintesc pentru sambata .Nu uitati !
Anunt important sambata 17.03.2007 ora 17,00 membri fondatori sa se prezinte de urgenta la club pentru semnarea actelor .
Cine nu se prezinta pentru semnare va fi inlocuit de alte persoane in lista membrilor fondatori.
Foarte important toata lumea trebuie sa achite sambata suma stabilita la adunarea de constituire cine nu achita aceasta suma va fi scos din lista membrilor fondatori.
Cu stima Radu Sofran
 
si care este suma aceea?
si daca la ora 17 nu se poate ajunge, mai tarziu de acea ora nu se mai poate?
 
@lupul alb
suma afost hotarita sambata trecuta este 100 ron se poate si mai tirziu pina la ora 19 .,apoi se incheie actele care trebuie semnate
 
evident! trebuie sa vina si pcq cu turnanta aia de minune! si trebuie sa testam br55-l lui coobra, nu? apropo, aduci fz1?
 
Aduc si eu BR215 , vagon CFR cuseta si daca sare careva cu un alt lokmaus sau Multimaus , doar telecomanda , eu vin cu tot "agregatul" .

Blue Tiger sta linistit in coltul lui in vitrina , daca exista vreo cerere o sa-l aduc .

Ne vedem sambata .
 
Eu sunt cu DIGI doar ca vroiam sa facem o dubla comanda , in acest fel sa ne bucuram mai multi de DCC , daca nu se ofera nimeni , nu ma deranjeaza nici DIGI 1 al gazdei , daca am loc o sa aduc si niste vagoane IC de la Piko , unele cu close coupling .


@LDH : Astept sa vad acea micuta locomotiva cu dublu ambielaj in actiune si poate vedem o poza ceva cu locomotiva CSX de la Mehano care are un make-over promis .

Asteptam sa vedem ce bombonici aduce fiecare .
 
rugaminte mare....daca trece cineva pe la rally azi sau maine pana in intalnire sa imi ia si mie un clips de alimentare pt digi
multam
je vine cu BR56 si poate etajatele DR
 
Felicitari !

<r>Salutare,<br/>
<br/>
Eu am fost un pic cam plecat...abia acum vad cat de mult s-a avansat <E>:)</E> !. <br/>
<br/>
Multe felicitari entuziastilor de aici !<br/>
<br/>
Mi-as dori sa fac parte din club, dar ca un simplu membru, si nu ca membru fondator.<br/>
<br/>
Daca este in regula pentru toata lumea, pentru mine este OK ca sambata sa platesc aceeasi cotizatie care s-a stabilit pentru membri fondatori (100 RON), dar statutul meu oficial, in acte, sa fie doar de simplu membru, si nu de membru fondator.<br/>
<br/>
Numai bine,<br/>
Viorel</r>
 
@radu - sarumana ....... ne vedem maine.
@vio - ti-am simtit lipsa sambata trecuta ........ hai la intalnire
 
@ S_vio

lasa asta, maine la ora 17 sa fii prezent
cat priveste membru fondator sau nu ramane de discutat va trebui sa te supui majoritatii (simple) :twisted:
oricum nu poti fi secretar al clubului a avut grija Coobra, ajutat de "gasca, sa fie numit la mare lupta cu Pcq (sau Pcg ca nu mai tin minte), asta din urma le vroia el pe toate :D

vrei sa te sustragi de la obligatii?

ti s-a pregatit deja o masa, vopsele, pensule, sarma litata pentru cursuri intensive de modelit

si ca tot veni vorba de modelit poate aduci BMW-ul "tunat" ca nu ma crede Coobra ca seamana ca doua picaturi de apa cu masina lui :wink: