Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

rally

Well-Known Member
Trenulist
4 Decembrie 2016
1.188
0
bucuresti
www.jucarii.com.ro
WEBSITE
http://www.jucarii.com.ro
LOCATION
bucuresti
Gina a scris :

ADUNARE GENERALÃ

SÂMBÃTÃ 15.09.2007, LA CLUBUL DE ªAH (Bulevardul Ferdinand nr.128 colt cu strada Avrig) , ORA 16.

PREZENÞA OBLIGATORIE PENTRU TOÞI MEMBRII FONDATORI. AVEM MULTE DE DISCUTAT ªI NU VOM AVEA TIMP ªI PENTRU JOACÃ, DECI VÃ ROG FRUMOS (FÃRÃ SÃ VÃ SUPÃRAÞI) NU VENIÞI CU TRENULEÞE .

PS. SÃ AVEÞI ÂŞI BANI LA VOI - la întâlnrea de azi mi s-a sugerat să trec Âşi pentru ce este nevoie de bani, deci :
- 3 zile de naÂştere (Robert,Rally,Gina), valabil pentru cei care nu au dat banii
- cotizaĂžia începând cu luna iunie de când suntem legal constituiĂži ca Âşi Club (nu vă pot spune exact suma pentru că doar am discutat despre asta la ultimele noastre întâlniri din iunie Âşi suma nu a fost hotărâtă în cadrul adunării generale, ca titlu de informaĂžie era în jur de 20 ron )
- aÂşa cum am hotărât la întâlnirile anterioare de la club, nu mai aduceĂži sucuri, vă rog să aveĂži la voi 1 RON pentru protocol
DACÃ AM UITAT CEVA VÃ ROG SÃ MAI ADÃUGAÞI ªI VOI .
 
ce trebuie facut acolo? daca poti fi mai explicit, sa stim daca e nevoie sa aducem cite ceva de pe acasa sau daca trebuie cumparat ceva in drum. functie de asta putem stabili o anumita ora.
 
- Trebuie rol de dat cu Vinarom . Vinaromul il am deja , e sus.
- Sesamcave a promis o instalare de sanitare, accesoriile le cumpar atunci din vecini. Nu stiu insa daca-i liber.
- De pus "tara la cale" cu alte propuneri de amenajare.
- Sa va mai iau o cotizatie la cei ce au lipsit data trecuta.
- si, de ce nu, de invartit un trenulet , ca sa imbinam utilul cu placutul, intr-o pauza de "pensule". :D
rally
 
discutii cu ce mergem la expozitia din octombrie
mai este o expozitie in strainatate nu stiu inca detaliile si data dar pina sambata le voi afla daca este sa mergem se va merge cu CFR ei sunt invitati si vor putea merge 2-3 persoane de la noi si poate contra cost mai multi deci asta azi marti pina sambata ,mai se gasesc si altele
@raly a spus
si, de ce nu, de invartit un trenulet , ca sa imbinam utilul cu placutul, intr-o pauza de "pensule".
poate aduce si raly ceva sa invartim sa ne mai convinga sa mai cumparam de la el cate ceva asa ca uite destule
 
Eu dau Vinaromul. trafaletii ii las in sarcina voastra... :D dar cu aprobarea cuvenita, casierul deconteaza :lautar:
Radu are tone de sine MEHANO... e obisnuit sa doneze :D , si om gasi ceva de pus pe sine.
Sau poate aduce Lok PILZ-ele ca alea nu se murdaresc ...
Din partea mea ati scapat de concurenta la plecat in strainatatzuri pe de-a bogea :oops: ca nu ma lasa nevasta, cica-s frumos rau si ma rapesc strainezele :p
rally

PS >>> Am observat ca oricum nu percuteaza nimeni pana pe la 10.30 asa ca propun ora 11 :evil:
 
Salut !
Eu as veni sambata la ora 09:00. Ca la ora 12:00 -13:00 cel tarziu ar trebui sa plec spre munca. Imi pare rau dar munca......
Asa ca eu as veni mai devreme,la sanitare cred ca asa putea sa fac si singur treaba.....
O sa-l sun si pe Rally sa vad ce propune.... :D
Sper sa nu va incurc.
Marius.
 
SAMBATA 22.09.2007 ORA 10,00 INTILNIRE LA SEDIUL CLUBULUI DIN FERENTARI PENTRU AMENAJARE SEDIU NU VENITI LA 4 ACE SE VA MUNCI.
CONFORM HOTARARI LUATE FIECARE MEMBRU FONDATOR VA ADUCE SI SUMA DE 86,6 LEI PENTRU DIORAMA.
 
atunci ce facem deja 3 persoane nu pot veni ne mai intilnim acum sau nu?
astept confirmarii de la celelate persoane.
 
Salut !

<r>Eu azi mi-am dus sacul cu scule la sediu. Sambata ma duc si cumpar cu Rally ce trebuie pentru baie. <br/>
Si o sa incerc sa montez barem grupul sanitar,deh,intai urgentele... <E>:D</E></r>
 
@Membrii Clubului
Eu, voi fi prezent!

@Rally
Vreau si eu un Generator fum digital pentru BR 55 si un Lichid generator fum. Gasesc?

Cu deosebit respect,