Anunturi de intalnire a membrilor Asociatiei

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
LDH a spus:
Momentan nu se afla nicaieri, suntem fara sediu si alte alea.
Daca doresti sa participi la o intalnire, doar sa se faca frumos afara, urmareste rubrica asta.
Vom anunta din timp.

Si s-a facut frumos afara...... :roll:
 
Salutari tuturor pasionatilor de trenuri si trenulete din Bucuresti, si nu numai lor. Ma uitam peste topicul pasionatilor de la Cluj si mi-a venit in scafarlie o intrebare (sper ca nu e idioata :idea: ): pe cand un club si in Bucuresti ?
 
LDH a spus:
ALCO a spus:
Unde anume se afla clubul vostru? Multumesc :D

Momentan nu se afla nicaieri, suntem fara sediu si alte alea.
Daca doresti sa participi la o intalnire, doar sa se faca frumos afara, urmareste rubrica asta.
Vom anunta din timp.

Intrebarea mea era la obiect (sa nu se supere LDH ca are ca baza de plecare acest raspuns). Ma refeream la un club cu sediu si alte alea, unde sa ne intalnim, sa invartim trenulete, etc.
 
rastel a spus:
LDH a spus:
ALCO a spus:
Unde anume se afla clubul vostru? Multumesc :D

Momentan nu se afla nicaieri, suntem fara sediu si alte alea.
Daca doresti sa participi la o intalnire, doar sa se faca frumos afara, urmareste rubrica asta.
Vom anunta din timp.

Intrebarea mea era la obiect (sa nu se supere LDH ca are ca baza de plecare acest raspuns). Ma refeream la un club cu sediu si alte alea, unde sa ne intalnim, sa invartim trenulete, etc.

Nu se supara nimeni.
La asta se lucreaza acuma.
Momentan doar promisiuni dar, cum speranta moare ultima, speram sa se materializeze si problema cu sediul.
Stiu ca nu suna bine dar ... putina rabdare.
Nu vreau sa intru in amanunte privind cauzele care au condus la situatia de astazi.
Cei ce vor dori sa ramana in club, cei care vor sa se inscrie, vor primi toate detaliile la prima sedinta care, ma repet, sper sa aibe loc cat mai curand.

:cafea: