Relocare "down under"

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

oilen

Active Member
7 Decembrie 2011
74
0
Bucuresti
LOCATION
Bucuresti
Dragii mei,
Stiu ca nu am mai scris de mult pe forum si nici nu am mai aparut online dar, meandrele concretului m-au condus catre o alta realitate si un alt inceput. Nu am avut intentia de a disparea total din peisaj nici de a renunta la proiectele incepute insa realitatea cruda a facut ca sa nu mai am timp sa ma ocup de aceste proiecte. Nu sunt abandonate si nu vor fi lasate de izbeliste. Va exista insa un mic delay pina la momentul la care ma voi apuca de ele din nou deoarece ma mut.

Locatia? "Down under" sau "Oz" sau mai pe intelesul tuturor, Australia. Vad ca pe forum nu prea avem informatii despre caile ferate de acolo si ce este disponibil pe la ei desi o cautate pe "guagle" arata existenta unor show-uri extraordinare in Sydney si Melbourne ca si o comunitate solida de modelisti entuziasti. Va promit pe aceasta cale ca am sa incerc cu umilele mele puteri sa adun informatii si imagini despre ceea ce este acolo in domeniu si sa le postez pe forum.

cu stima,

Oilen
 
Absolut!
Cand ai spus prima data down under (vindeai o scula complexa) nici nu am vrut s aintreb ce inseamna...

PS: In Australia trenurile circula cu pantograful pe pamant si rotile pe fir? Adica cu capu'n jos?