Vand sine Tillig Elite, RocoLine si vagoane la H0...

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

oberleitung

Member
5 Decembrie 2007
41
0
Oradea
www.obbhegyivasutak.atw.hu
WEBSITE
http://www.obbhegyivasutak.atw.hu
YAHOO
zolesz2002
LOCATION
Oradea
CFZ (adica "Caile Ferate a'la Zoli") anunta o restructurare. Se scot la vanzare urmatoarele:


1. Sine Tillig Elite H0 si (cu) terasamante StyroStone:


- sina dreapta G1 (228 mm) , cod 85118. Nou, 4 buc. 5 lei/buc

- sina curba R31 (R=484 mm), cod 85143. Nou, 2 buc. 6 lei/buc

- terasament pt. sina G1, 228 mm, cod 86550. Nou, 6 buc. 6 lei/buc

- terasament pt. sina curba R31, cod 86554. Nou, 2 buc. 6 lei/buc

- traverse albe (beton) pt. sina felexibila de 470 mm (alcatuit din 4 buc.), cod 85034. Noi, 4 buc. 1 leu/buc

- traversa curba pt. sina R41, cod 85045. Nou, 1 buc. 1,5 lei/buc




Mai am inca 2 terasamente StyroStone drepte (pt. sina G1 de 228 mm), dar aceste deja sunt putin uzate, iar unul este slefuit putin la o parte. Asa dar pretul lor scade la 4 lei/buc, in loc de 6 lei/buc.

(fara sina)

(fara sina)



- macaz manual EW1 11,18 dreapta, cod 85341. Nou, 1 buc. 65 lei/buc

- Terasamant pt. macaz EW1 dreapta, cod 86561. Nou, 1 buc. 15 lei/buc




2. Set sine RocoLine H0, cu terasament din cauciuc. Sunt noi, doar odata am instalat circuitul pt. un test scurt. Am 18 buc. sine curbe R1 (R=366 mm) si 2 buc. sine drepte de 1/2, unul cu cablu de alimentare sina. Pret set: 75 lei/set, sau 4 lei bucata.






3. Vagon restaurant "Mitropa" de la Schicht. In stare buna, cu roti metalice si interior (masute) Are iluminat interior (dar necesita putin curatarea contactelor de la osii). Pret: 55 RON.








4. Kit vagon gondola Piko. In kit se livreaza toate piesele necesare pt. consturiea vagonului, in afara de cuple (dar are piese in care se fixeaza cuplele). Vagonul are un rulaj excelent! Pret kit: 25 RON cu roti, sau 15 RON fara roti.





5. Mai scot la vanzare un set "Union Pacific" marime H0, alcatuit dintr-o locomotiva tip american si un vagon cisterna. Setul are sine din plastic, dar eu le-am modificat sa ruleze si pe H0. Tot setul este din plastic, practic setul este bun pt. decor sau pt. eventualele incercari. Din acest motiv pretul setului este de doar 15 RON.








La achizitionarea toate sinelor (Tillig Elite cu terasament StyroStone si RocoLine), gondola Piko este cadou, iar la achizitionarea toate articolelor puse la vanzare si setul "Union Pacific" este cadou! Informatii, oferte pe PM!

Toate cele bune! :wink:


zOLi :roll:

.[/b]
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.