WC public pentru deservirea unei gari mici scara 1/87

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Tare de tot, dar totusi mi se pare mai tare sa fie scrisa intr-o gara germana, cum arata poza, intr-adevar idea a fost nemaipomenita :) Si am pus si ultima usa fiindca cealalta asa de tare sa prapadit incit am fost nevoit sa o tai si sa fac polita din ea in camara de lemne :)



image hosting sites


screencast
 
wittman40/Janos, .....apă’i, aşa cum a ieşit buda....îi o budă’-n toat㒠regula ; la cum arată’, n-aş mai inta......m-aş duce-n boscheţi :D :D :D
Apropo...pe eventuala dioramă’, dac-o instalezi, planteaz㒠şi nişte boscheţi pe lâng㒠ea....dă’-le o şans㒠vizitatorilor (doamne, numai tră’znă’i îmi trec prin minte....şi ce ne mai distram la "Mocă’niţă’" pe seama toaletei). :D :D
Acum la modul serios, sper c㒠nu te-am supă’rat, caz în care regret "gluma" şi-mi cer scuze; n-am vrut s㒠supă’r sub nicio formă’.
 
Fi serios omule nu m-ai suparat doar intelegem gluma, ma bucur ca fac un lucru exact cum arata in real. Si vreau sa fac chestii interesante si cit mai atractive pentru diorame care sa imite meleagurile noastre.


Fantana respectiva se poate face nu e prea usoara dar daca se doreste ma pun si o fac dar personal pe mine nu ma intere. Fac doar la comanda pentru un vagon calatori CFR albastru perioada IV - V cl-a 2-a. Poate fi si etajata :)