DA060 de la vis la realitate

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Leon,daca doresti sa ai o lcomotiva CFR fie mai astepti pina la iarna cind iese EA-ul care ca raport pret-calitate e senzational, fie pina la anul ,se pare, cind altcineva decit Tillig va produce Da-ul, bineinteles la alt standard si fara sa ai nevoie de credit de la banca.
Iar daca vrei ceva romanesc si mai repede, iei un ND 2 de la Bachmann si ti-l transforma Florin in GFR.
Oricum mai are inca cel putin 10 in lucru:)))))
s
 
Florinn si-a facut-o cu mana lui.. :D
are comenzi, cu timpul banuiesc ca sta cam rau. Si chiar imi place cum a iesit GFR-ul. Asa ca draga LEON, iti recomand un ND2 (superb lucrat si pe deasupra se misca si bine) si stai pe rand, la lista, ca ieste multi.
Bafta la loko!
 
sandy!!!
imi place ca exista si alte posibilitati decit TILLIG...si chiar ma gindesc la GFR si la florinn (va primi o locomotiva + un sac de portocale de mos craciun,prima sa o schimbe si celelalte sa le maninci ,eventual cu prietenii de aici sau din alta parte :D :D )
cit despre EA...ASTEPT CA MORTUL COLACUL...NEMISCAT!!!saptamina aceasta mi se vor aduce viitoarele "EA"-uri,pina in prezent 1043 ROCO!!!si sper ca in curind vor lua drumul spre braila... :D