Daca apar probleme de vizualizare a forumului, un simplu clear la cache-ul browserului rezolva problema.

RTS Route

Moderator: Udar

Udar

RTS Route

Mesaj de Udar » Mie Apr 02, 2008 10:10 pm

RTS Route - ruta pentru concursul "Cel mai bun mecanic" care se va desfasura pe forumul [Link Removed for Guests] .

Este o ruta care se va putea juca pe orice calculator mai bun sau mai prost. Aceasta fiind facuta in asa fel incat sa nu puna probleme. Este construita in asa fel in cat sa poate gazdui un scenariu interactiv care ii va pune la incercare pe "mecanicii" care se vor inscrie.

Ruta a fost lansata in data de 7 octombrie 2007 in varianta Beta. O puteti descarca accesand acest [Link Removed for Guests].

Acum ruta trece printr-o perioada de refacere si de rezolvare a unor bug-uri anterioare. Mai multe poze puteti vedea mai jos.

[Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests]

Astept pareri si sugestii,
Numai bine
[Link Removed for Guests]
Horia_Radulescu

Mesaj de Horia_Radulescu » Joi Apr 03, 2008 11:27 am

Radu, este pentru TRS2004, 2006, 2007 sau 2008? :D
toate cele bune,
HR
catalin

Mesaj de catalin » Joi Apr 03, 2008 11:40 am

Sa fie oare asta gara de inspiratie ??? :grin:
Imi place cum ati reprodus-o.
[Local Link Removed for Guests]
All aboard !
Udar

Mesaj de Udar » Joi Apr 03, 2008 12:00 pm

Este pentru TRS 2006 si cladirea garii este cea din realitate. Gara in sine ca si dispunere a sinelor nu corespunde, aceasta fiind imaginara.
Udar

Mesaj de Udar » Sâm Ian 03, 2009 12:41 pm

O locomotiva Taurus, tocmai adusa din Austria trage niste AVA-uri romanesti pe RTS Route

[Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests]

Dupa cum ati observat, de ceva timp nu am mai postat poze cu progresul rutei, asa ca s-au cam strans poze. Sper sa va placa.
Horia_Radulescu

Mesaj de Horia_Radulescu » Sâm Ian 03, 2009 11:01 pm

ne plac ;)

cu acea 1x16 a ÖBB am putea sa ne imaginam ca e vorba de D346/347 Dacia, in drum spre Wien West.... sau de EN 267 Kalman Imre, care a circulat in 2007 cu 2 AVA200 21-90! :D
toate cele bune,
HR
Udar

Mesaj de Udar » Joi Ian 08, 2009 11:03 pm

Salut,

Am reusit sa termin in proportie de 90% portiunea de viteza. Mai ramane o portiune care se va termina cu o gara terminal care urmeaza sa fie lucrata zilele urmatoare. Pe langa asta mai am de revizuit inca odata cealalta portiune, cea muntoasa.

Iata niste poze:

[Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests]

Toate cele bune,
LE1500KW

Mesaj de LE1500KW » Vin Ian 09, 2009 7:55 pm

o data aproximata cand va fii terminata ruta?

ps.Superba ruta!
Udar

Mesaj de Udar » Vin Apr 17, 2009 1:32 pm

Salutare,

RTS Route

Poze noi:

[Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests] [Link Removed for Guests]

Udar

Mesaj de Udar » Dum Iul 26, 2009 7:59 pm

Un scurt film, de pe o portiune ce vrea sa semene cu Valea Prahovei...

laurentiu1971

Mesaj de laurentiu1971 » Dum Sep 06, 2009 10:53 am

salut.
sunt un mare fan al trenuletelor(trenurilor)implicit al simulatoarelor.
am o mare problema. :!: imi doresc sa fac rost si eu de rute si loc. cu vagoane romanesti,dar nu am gasit de unde pot face rost.
am instalat trainz 2009 dar am inteles ca nu este complect si nu pot introduce aceste rute si loc. cu vagoane de constructie romaneasca.
daca ma poate ajuta cineva sa fac rost de simulatorul cu rute si material rulant romanesc nu raman dator.pentru a ma contacta : [email protected].
multumesc.
V3R

Mesaj de V3R » Dum Sep 06, 2009 2:00 pm

laurentiu1971 scrie:salut.
sunt un mare fan al trenuletelor(trenurilor)implicit al simulatoarelor.
am o mare problema. :!: imi doresc sa fac rost si eu de rute si loc. cu vagoane romanesti,dar nu am gasit de unde pot face rost.
am instalat trainz 2009 dar am inteles ca nu este complect si nu pot introduce aceste rute si loc. cu vagoane de constructie romaneasca.
daca ma poate ajuta cineva sa fac rost de simulatorul cu rute si material rulant romanesc nu raman dator.pentru a ma contacta : [email protected].
multumesc.
Salut.

Incearca si pe [Link Removed for Guests] site.
Scrie răspuns

Înapoi la “Proiecte”