Train Simulator 2013

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

ICE-T

Member
11 Septembrie 2011
44
0
Cluj
modelismul-feroviar.ice-trance.tk
TWITTER
ICE_Trance
YOUTUBE
agv4123
Chiar ar trebui s㒠ştergem praful pe aici. Nu ne mai pas㒠de simulatoare sau pur şi simplu nu ne ajung banii şi încercă’m s㒠uită’m?

A apă’rut (în urm㒠cu mai mult timp) Train Simulator 2013! Sincer, nu prea ştiu multe despre ce este nou dar am gă’sit un video care poate ajută’, mai puţin sau mai mult. Dac㒠ştie cineva mai multe, topicul e deschis.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7rWBma8U8bg
 
nu stiam ca a aparut si train simulatior 2013. dar dupa filmuletul de prezentare iti trebuie un sistem destul de performant ca sa poata rula la un framerate decent.
 
In fotografia de pe coperta este un EMU, Eurostar din clasa 377. Acestea reprezinta majoritatea garniturilor francizei care opereaza in zona de sud (centrala) a Marii Britanii: "Southern".

Aceste automotoare electrice sunt foarte asemanatoare cu cele din clasa Eurostar 375 care opereaza in zona sud-estica: "South Eastern" si le folosesc si eu cand sunt delegat sa lucrez in Londra.

La inceput mi s-au parut foarte urate dar, cu timpul, m-am obisnuit cu ele, mai ales ca sunt foarte comode.
 
Eu il am de cand era Railworks 2 :) De atunci in fiecare an isi face singur upgrade, in 2011 la Train Simulator 2012, iar in toamna asta la Train Simulator 2013.

Mi se pare cel mai placut de utilizat simulator. Pacat ca DLC-urile sunt atat de scumpe...