Vand locomotive Fleischmann HO

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

goguta

Active Member
24 August 2008
96
0
Bucuresti
LOCATION
Bucuresti
Vind 3 locomotive Fleischmann cod 4367 noi noute, nerulate,ambalajul original - 50 euro bucata

vind 1 locomotiva Fleischmann cod 4365 la fel noua, nerulata, ambalaj original - 50 euro

Pozele:













Pentru detalii trimiteti un mesaj.

Toate bune,
Dragos
 
salut ........mai e valabil anuntul ? as vrea si eu una ..............Astept raspuns
 
Si eu astept raspuns...din 11 martie 2009!!...mesajul pe care i l-am trimis, in pm, este de atunci necitit!!
 
Salut,

in mod normal mesajele de mai sus ar fi fost sterse, pentru ca nu se accepta mesaje la vanzari.

Dar vreau sa va zic ca si eu astept raspuns tot de prin 10 martie, omu nu mi-a citit mesajele private, nu mi-a raspuns la email-uri, totusi pe forum a mai scris de atunci, nici acolo nu a raspuns.

Nu stiu ce e de facut.
 
Inseamna ca euam fost mai norocos. Iata raspunsul lui @goguta:

"De la: goguta
La: HOdan
Trimis: 09 Mar 2009 19:31
Subiect: Re: vanzare
Salut,
din pacate toate locomotivele sint promise, doar daca nu apare ceva, atunci te voi anunta daca mai vrei locomotiva.

Dragos"
N-a aparut nimic
 
Cred ca anuntul asta ar trebui mutat in arhiva.
Nu mai e valabil de mult si personal nu cred ca a fost valabil vreodata...
 
ma intreb cum de mai credeti ca poate exista asemenea pomana...in cel mai bun caz, pretul exact cred eu ca era de 500 de lei...nicidecum 50 de euro...dar cum dupa un timp, parca nu mai poti face "edit"...omul o lasat-o balta cu vanzarea...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.