Vand decodor sunet ESU V3.5 - H0

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

anvo5555

Well-Known Member
Trenulist
21 Februarie 2016
371
458
Bucuresti
LOCATION
Bucuresti
Vand decodor sunet ESU LokSound v3.5 pentru scara H0, impreuna cu difuzorul aferent (~3W), precum si cutia de rezonanta a acestuia.
Decodorul este in stare excelenta (aproape nou, a fost folosit foarte putin). Este prevazut cu interfata NEM652 - 8 pini si are incarcate sunete pentru locomotiva electrica de generatie noua (ICE).
Imaginile fac parte integranta din anunt si reprezinta exact produsul care se vinde.

Disponibil imediat (sta cuminte in ambalajul lui si isi asteapta noul proprietar)

Predare personala in Bucuresti, zona centrala (stabilim de comun acord) - de preferat. Trimit si in tara, numai cu curier rapid si plata in avans in cont. Cumparatorul achita taxele de transport. Asigur ambalare buna.

Nu ma intereseaza nici un fel de schimb. Detalii prin mesaj privat sau la telefon 0722488213.





 
Actualizare pret - 280 lei. Disponibil imediat (Bucuresti, zona centrala - stabilim de comun acord detaliile)
 
Buna, daca se poate rezerva pana lunea viitoare, il iau eu. Multumesc.
 
Buna seara, acum am vazut mesajul(si nu aveam setata alerta pentru mesaje in acest topic). Am vandut decodorul chiar azi (a fost pus la vanzare in mai multe locuri).
Anuntul nu mai este de actualitate.
Multumesc pentru gazduire!
Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.