Un vot pentru juniorul meu

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

mmkelemen

Well-Known Member
13 Noiembrie 2008
483
0
Bucuresti
LOCATION
Bucuresti
Va rog frumos votati juniorul meu la adresa:

http://www.laptescolar.ro/galerie?city_id=1&school_id=31&class=2D&order=desc

poza cu Kelemen Gabriel
Multumesc anticipat.
 
2-3 voturi si de la mine, sa castigi concursul cu lapte :D

da-i mai bine bere, ca dupa aia chiar daca nu face excese ajunge sa bea adult lapte ca mine :D

si vorba colistasilor, laptele nu tine de cald, dar o tarie da :D, stiu ei rusii cum e cu voda (apa) si vodka (mai e nevoie de traducere?)
 
Am votat si eu, domnule, platind un pret cutremurator: mi-am schingiuit personalitatea, eu - care nu mai beau lapte de la 2 ani....
Bafta juniorului!
 
Eu rulez de pe IE 9. Deschid 2 tab-uri. Pe unul încarc pagina respectivă’, votez, închid pagina, ră’mâne cealaltă’, intri din ea la tools , internet option, la browsing history dau delete, se deschide delete browsing history, aici debifez prima opţiune preserve favorite website data şi bifez cookie şi temporary internet files, dai delete. Pe tabul ră’mas intri din nou în pgina respectivă’, votezi, deschizi alt tab, închizi pagina cu votul, pe tabul ră’mas reiei procedura. Ce ai debifat/bifat mai înainte ră’mâne selectat, dai doar delete.

merge , nu are cum s㒠nu meargă’, am pus peste 200 de voturi.

este 22:51 ai 304 voturi

te duc la 350

:D