Start la scara N

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

adycoke2

Member
6 Aprilie 2011
20
0
craiova
LOCATION
craiova
Iata ca a sosit si mult asteptatul set Minitrix,abia am montat circuitul sia cum dau primele ture.
prima impresie a fost una peste asteptari,desi nu am un ochi format inca,pot spune ca sunt ff multumit de calitatea detaliilor materialului rulant in special locomotiva care este o bijuterie full metalica :).
Pt inceput doar o prima poza facuta in graba si de proasta calitate (deh...bautura:D),vor urma altele facute la lumina naturala si mai atent executate :)

 
@adycoke2, felicitari pentru alegere
@sogard_2003, formularea pe care o vad corecta ar fi: buN veNit priNtre Noi :lol:
 
Salut, bine ai venit!
Ai inceput foarte bine. V 200 este o locomotiva foarte reusita. Este modelul nou, cu KKK (cuplare apropiata)?
Setul tau este analogic sau digital? Chiar daca este analogic in mod sigur loco are priza pentru decodor...
Daca este digital sunt curios ce statie ti-au dat. Am vazut pare-mi-se prin niste poze ca au mai rotunjit Mobile Station-ul si eram curios daca aceste schimbari sunt doar de design...
Te asteptam cu amanunte
 
Setul este digital (DCC+Selectrix),dotat cu noul Mobile Station.Despre comparatii cu vechiul MS nu stiu ce sa-ti zic,nu ma pricep.
Revin cu mai multe poze si detalii despre set,inclusiv cu manualul MS.

LE:manual MB2
 
frumoasa masina...ma tenteaza si pe mine una la H0...insa ceva Roco de prin anii 90 pana in 2000....
deja te gandesti la o diorama? :evil:
 
cosmin78 a spus:
frumoasa masina...ma tenteaza si pe mine una la H0...insa ceva Roco de prin anii 90 pana in 2000....
deja te gandesti la o diorama? :evil:

Hmmm,ma gandesc,insa nu stiu de unde si cum sa incep :),momentan caut loc in casa sa stabilesc circuitul permanent,apoi voi incerca sa construiesc diorama,insa mai trebuie sa citesc multe pe aici si sa va mai cer muuulte sfaturi :)
 
Sora de acum.... 30 de ani!







ca sa faceti comparatie! ....sau nu stiati ca am si N??? :D

PDI