Solicit asistenta software

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Prognosis

Well-Known Member
Trenulist
21 Iulie 2007
1.345
1
Slobozia
trenulete.info
WEBSITE
http://trenulete.info/
LOCATION
Slobozia
YOUTUBE
Prognosis
Am probleme cu montatul filmelor in Windows Movie Maker, program ce merge foarte post in calculatorul meu!
@Daca are cineva un soft bun pentru montat filme si daca e dispus sa mi-l dea si mie as fi foarte indatorat!
 
Si eu am un WinDVD 2 Creator Platinum. E super, poti sa tai, sa atasezi alte fisiere, etc. Are un "Timeline" pe care faci "drag and drop" fisierele pe care vrei sa le lucrezi. Si stie si avi(mpeg4) si DVD. Si stie si sa scrie, CD-uri, DVD-uri.
 
Ma apuc acum sa-l fac imagine, si sa vad ce marime iese. Acum nu stiu ce marime maxima accepta cei de la yahoo ca atasament. O sa incerc. Dar cred ca o solutie mai buna, desi dureaza mai mult, e strongDC. Dar haideti ca ma apuc de treaba.
 
L-am trimis. Multumesc de informatie, tudor_corbul. A mers, cam incet dar a mers. Sper sa fa fie de folos. :D
 
Mi-am permis sa intru si eu la acest topic, avand de pus o intrebare tot din domeniul it. Problema e ca as vrea sa renunt la serviciile firmei de internet la care sunt abonat (Traznet se cheama) si as vrea sa optez pentru un internet wireless de la vodafone (aproape 11 euro pe luna). Daca mai are cineva internet wireless poate ma ajuta cu niste impresii; ma tenteaza mai ales ca pot lua internetul cu mine prin concedii. :D
 
@ vjr19
eu am internet mobil de la vodafone, sunt multumit. :lol:
la abonament pe 2 ani primesti modemul gratis. :D

Atentie:
modemul functioneaza doar in Win 2000 , XP, (poate si vista)
in zonele unde nu este acoperire 3G, viteza este mult mai mica
 
Multumesc de informatii. :) Si ati avut vreodata probleme, in sensul ca v-a cazut netul? Ca mie la firma mea mi-au facut figuri de mai multe ori, si in week-end cand nu am pe cine suna sa reclam. Si platesc 40 Ron pe luna. :(
 
hgdan a spus:
@ vjr19
eu am internet mobil de la vodafone, sunt multumit. :lol:
la abonament pe 2 ani primesti modemul gratis. :D

Pot sa te intreb cat ajunge abonamentul, pe luna? Ca si pe mine ma cam bate gandul.
 
internet

<t>cea mai ieftina optiune e cu 9 euro + TVA (11 euro), trafic nelimitat , dar dupa 1Gb iti reduce banda.<br/>
<br/>
eu am de 21 euro +TVA , nu era varianta cu 9 euro atunci, ma gandesc sa trec peste 6 luni si eu la abonamentul de baza.( 9 euro)</t>
 
Re: internet

<t>
hgdan a spus:
cea mai ieftina optiune e cu 9 euro + TVA (11 euro), trafic nelimitat , dar dupa 1Gb iti reduce banda.<br/>
<br/>
Pai si cat-i banda? inainte si dupa? adica concret, cu cati k faci download, inainte si dupa ce depasesti 1Gb?</t>