societatea de reparatii RELOC&LUCAS_LITTLEBOY prezinta

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

lucas_littleboy

Active Member
14 Februarie 2008
237
0
craiova
LOCATION
craiova
eu nu am postat nimic din colectia personala deoarece sunt pandit la fiecare pas de catre proprietarul de fapt al tuturor celor ce vor fi prezentate mai jos ,micutul abia asteptand sa vada micuta colectie si bineinteles sa intre in posesia ei(este un mare admirator al trenurilor).
asadar incep cu "teroristul"
 
prima doamna a colectiei este bineinteles br 55 trix cu sunet si fun (hgd.ro)

este o super locomotiva si sper ca va intra cat de curand in colectie si sora ei BR 85
 
nohab de la roco care m-a chinuit doua zile ca sa-i inlocuiesc becurile cu leduri smd si sa-i iluminez si cabinele.(bineinteles ca a durat atat datorita pretentiilor mari pe care le am la lucrarile executate,desfacand locomotiva de 20-30 ori pana a ajuns in faza finala).este digitala cu decodor de sunet.
 
Super ce ai in colectie :aplauze: ,insa,mi-a soptit un prieten ca nu ai postat decit ....virful aisbergului
 
va multumesc mult,si asa cum a zis aulin urmeaza partea nevazuta a icebergului
asadar continui dupa o sedinta foto obositoare(toate materialele le am depozitate si ferite vederii sus pe biblioteca)-totodata am profitat de faptul ca juniorul nu este acasa...
aburoasa trix(hgd.ro)
 
doua vad ice roco care-mi va completa garnitura(formata din cele doua capete si vag restaurant si care vor fi prezentate cand voi ajunge la ele in "gramada")