Rusine nationalei de fotbal a Romaniei!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Pai daca strangeam echipa de divizia "Z" din THE ROUND HILL (cartier Dambul Rotund) cred ca faceam 4-1 cu Feroe. Un lucru e cert: nationala de fotbal ar trebui sa ia ca antrenor echipa Lituaniei, in caz contrar, se pot apuca de PING PONG... :D :D :D :D :(
 
nu cred ca ar trebui sa ne legam de nationala de fotbal.la noi tot fotbalul este varza.campionatul nostru nu valoreaza mai mult de doi lei vechi,dar se vorbesc de transferuri de milioane de dolari.sa fim sinceri sintem cam paraleli cu toate sporturile.faptul ca fotbalul este cel mai mediatizat,ne face sa vb mai mult de fotbal.dar ce ziceti de tenis?tenismenii nostrii sint buni doar pt ca tenisul se joaca obligatoriu in doi sau in patru.altfel ar putea sa joace adversarii romaniei si singuri.alt sport la care noi am avut ceva de spus este gimnastica.de un timp incoace avem de spus doar ca altii au cistigat locurile pe podium.la fel se intimpla cu toate sporturile noastre