RC Nissan Z 350 1/87

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

SantaFeFan

Well-Known Member
Trenulist
27 Februarie 2008
1.418
5
Germania
LOCATION
Germania
Salut,
Iata si o jucarie RC la 1/87 .Este un Nissan Z 350.Functioneaza cu 40 MHz .Mai exista alt model care functioneaza cu 27 MHz,asa ca se pot face "curse" la scara 1/87 :mrgreen:
Modelul este cumparat de la Conrad (pret 12euro....)
Nu merge grozav ,dar se poate juca putin cu el pe masa ,merge inainte-inapoi-stanga-dreapta.
 
In catalog sunt la 19 euro ,dar au avut azi o gramada la Conrad MĂźnchen.Erau toate reduse la 12 euro.De fapt am fost pentru altceva acolo... :roll: .dar tot asa imi merge:te duci in oras cu un gand....si vezi ceva la care nici nu te-ai gandit :(
 
:D :D :D
Asa este...azi nu am vrut sa cumpar nimic pentru trenulete.....dar :twisted: nu m-a lasat in pace :D
Si inca m-am abtinut tare de tot ......Conrad mai avea azi muuuuulte alte oferte frumoase.Dar budgetul meu pe aceasta luna este deja planuit ( saptamana viitoare ma duc la dealerul meu dupa un 4-8-4 Santa Fe de la BLI ,cu sound :p )