Propuneri pentru forum.

GFN

Well-Known Member
Trenulist
14 Octombrie 2010
813
549
Bucuresti
YAHOO
contactless
Asta este acum mai nou cu time limit 30 min., dar eu mi-am editat multe din postarile mai vechi cu anii, unde nu se mai vedeau pozele din cauza ca am mutat albumele de pe Photobucket pe Imgbb si a trebuit sa actualizez linkurile la poze.

crystyv

Administrator
Trenulist
31 Decembrie 2015
320
77
Timisoara
www.trains-addicted.ro
WEBSITE
https://www.trains-addicted.ro
crystyv post_id=165035 time=1516914955 user_id=61781 a spus:
AdyAero post_id=165032 time=1516913784 user_id=659 a spus:
Am intrat pe forum, m-am logat (imi apare nickname-ul in dreapta) dar nu am buton de new thread, nu pot da reply nicaieri, imi spune in josul paginii ca (You have insufficient privileges to post here.)

Am observat ca anumite titluri prea lungi sunt trunchiate la 50 de caractere, adica in loc de
Asociatia - Trainsylvania Railway Club - Cluj Napoca apare Asociatia - Trainsylvania Railway Club - Cluj Napo.
ti-am dat drept de supermoderator, poti sa te distrezi :)
am facut un update la forumul de test pentru noua platforma, cine vrea sa -l testeze e invitat sa intre aici:

astept feedback de la voi

ICRA

Mecanic de locomotiva
Trenulist
24 August 2011
813
103
Bucuresti
Așa văd pe tabletă:
IMG_20200429_114235.jpg

Există vreo posibilitate că anunțurile importante să fie mai mici?

Atașamente

You don't have permission to view attachments. Attachments are hidden.

AdyAero

Well-Known Member
Trenulist
9 Septembrie 2008
250
38
39
Bucuresti
Si o propunere de la mine. Reclamele care apar pe forum sa fie incadrate intr-un dreptunghi sau ceva asemanator, de multe ori pare ca acestea sunt unite cu postarile.

felippe

Mecanic de locomotiva
Trenulist
21 Ianuarie 2006
1.552
80
nowhere
Multumesc. Nu e musai sa fiu moderator - ideea este sa avem un punct central pentru diferite publicatii cu tema modelistica.

Horia_Radulescu

Mecanic de locomotiva
Super Moderator
Trenulist
14 Februarie 2008
5.384
27
Mulhouse, Alsacia
Printr-un asemenea sistem vei ajunge in situatia Spur 0 Forum care era extrem de activ candva insa in care existau ca si aici "biserici si bisericute". Pana la urma nimeni nu mai dorea sa modereze de frica de "-" din partea "razbunatorilor" si pana la urma nu a mai ramas decat proprietarul forumului ca moderator si toti userii au fugit in grupe de FB.

• Like
Reacții: gamitzu