Probleme PHOTOBUCKET

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
vezi in setarile de cont ... acolo ai o optiune... ce sa apara sau nu. In momentul cand esti cu mouse-ul pe poza, in josul pozei sa deschide meniul din care selectezi "img"..... sau ce vrei.
Succes!
 
:D ce a intrebat Florin si ce a raspuns shikanne.......si nici LDH habar n-are.....ca atunci cind dispare butonul albastru Choose files cu ajutorul caruia selectai fisierul, dispare sau nu merge nici bulk uploader sau old uploader....deci practic nu poti incarca poze in contul tau, asa mi se intimpla si mie, dar am descoperit o metoda in care pot incarca pozele in contul meu cind nu merge varianta obisnuita. acolo unde trebuia sa fie acel buton albastru unde scrie upload images & video in dreapata lui scrie from my computer (care ii corespundea acelui buton albastru), dedesubt scrie web url care are un glob desenat in fata lui, dedesubt este un telefon mobile phone,sub este un plic email si ask tolbar. in fata desenelor ai un cerculut cu un punct albastru in interior. muta punctul acela cu mausul in cerculetul din fata plicului email. in acest moment iti va aparea adresa de email atasata contului tau pe photobucket. ceva de genul nick nameul tau pe care ai contul niste numere @ uploads .photobucket. com. acum e simplu te duci la email si trimiti la aceasta adresa de email pozele pe care vrei sa le incarci in contul tau pe photobucket, atasezi pozele la email. dupa maxim un minut, photobucketul iti va trimite emailuri ca sa-ti confirme incarcarea fiecarei poze in contul tau, dupa care te duci si verifici, sa-ti vezi pozele.
 
Bine ca ai reusit Florin.... sub indrumarile marelui "BR01DB".... poate habar nu am, atunci cand apare, cand dispare....ca o boare..... si iar apare.....dispare..... :D :D :D buline albastre, plicuri, telefoane.... :D :D :D

Cred ca e o metoda si asta cu telefonul mobile phone.... :| dar nu e ortodoxa.

Florin, pana la urma am inteles ca depinde de browser-ul cu care lucrezi.....
 
Vezi ca a aparut IE8 si merge mult mai bine si mai repede decat 7.
Inca nu am avut probleme cu 7 pe photobcket, oricum cei de la photobucket si-au incarcat interfata, iti baga pagina in care sa completezi detalii pentru fiecare poza si alte dastea, deci poate cu schimbarile astea au ametit ceva.