Plug BR182 Taurus si altele..

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

omydee

Active Member
14 Ianuarie 2008
122
0
Brasov
LOCATION
Brasov
Sper sa nu se supere nimeni cu acest topic, dar momentan sunt foarte suparat. Am cumparat o locomotiva BR182 Taurus de la "rocomaniac", si pe langa faptul ca mi-a trimis-o rambus cu alt pret, mai mare, decat cel stabilit, locomotiva este si intr-o stare destul de precara, desi l-am intrebat despre acest lucru. In fine..
Ma poate ajuta cineva, cum se poate confectiona un plug pentru ea, sau unde pot sa gasesc de cumparat, daca se gasesc de-a gata? Are cineva cumva unul, din dezmembrari sau alte ocazii, stiu eu? Si o cupla? Si arculete pentru pantografe? Multumesc mult.
 
Tzepe, nemultumiri, suparari poti "raporta" aici

Eu am cumparat de vreo 4 ori de pe forum si nu am avut nici o surpriza neplacuta. Ar trebui sa deschidem poate si un topic cu nume de incredere... :-|
 
@omydee
lamentabila situatia...
ce marca e taurusul?Roco,Piko?bagi o comanda la Rally si te rezolva.
arculete de pixuri,brichete...stoarce-ti creierii :D :D
 
Multumesc, asa e. Loco este un piko, dar deja am vorbit cu rally, ii trimit codurile la ceea ce-mi lipseste si se rezolva. DAR, la banii astia imi luam una noua. :(