Pcg si diorama lui

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Sal ,

Astazi am tapetat tunel-ul si a iesit ceva de gen-ul asta. Multam lui Rally pentru zidarie.

IMG_2853.jpg
 
TIR

<t>Salut.<br/>
Daca te intereseaza un TIR cu DHL gasesti la Carrefour Baneasa, e chiar HO si costa vreo 10-12 Ron</t>
 
Realizarile zilei de azi. Zidarie tunel partea a doua si terasament gri pe partea din spate. Zidul trebuie retusat , dar este timp. Terasamentul nu este uscat , din aceasta cauza este mai inchis la culoare.

0511001.jpg

0511002.jpg

0511003.jpg
 
Sal ,

Dupa o scurta perioada de absenta , va prezint achizitiile saptamanii (digitale cu sunet), care s-au concretizat datorita unui om de mare caracter , Rally :

BLUE TIGER
meh001.jpg

HLD77
meh002.jpg

G2000
meh003.jpg
 
Pai ce sa mai zic 8) sa le stapinesti sanatos si la mai multe :D poate le pui la topicul cu dieseluri si ne spui ceva despre fiecare in parte daca se poate .Daca nu cer prea mult ceva filmulete cu ele rulind si cu sonor daca poti, inca o data felicitari pentru noile achizitii :D
 
nu sare nimeni la tine......ai intrebat....ti-am raspuns 8)
oricum blue tigerul cu sunet si toate cele a fost cu siguranta mai scump decat cel analog.
 
Fiti siguri ca sunt mai scumpe decat cele de pe site, pentru ca au sunet . Dar Rally va da toate detaliile daca sunteti interesati.

Merita sa le aveti in colectie.
 
!!!

<r>Preturi pt cele 3 de mai sus cu sunet :<br/>
242 euro BLUE TIGER<br/>
264 euro G2000<br/>
270 euro HLD 77<br/>
<br/>
trebuie sa spun ca le-am dezvirginat cu pcq impreuna si ne miram ca doua babe pe marginea drumului ca la cine stie ce aratari. <br/>
Impresia personala , e ca la o comparatie cu PIKO de colectie , sunt net superioare , nivel detailiere , culori , silentioase , consum mic de curent ~2-300 mA , ce mai... bijuuri <E>8)</E> .<br/>
Chiar il rog si pe pcq , ca posesor a ambelor game sa-si scrie opinia.<br/>
Totodata , la o comparatie a gamei hobby intre PIKO si MEHANO , primul conduce detasat... <br/>
rally</r>
 
Bine zis ,

Intre gamele Piko Classic si Mehano Prestige , bate de departe Mehano la detalii, zgomot motor si consum.
La gama Hobby , Mehano scartaie , parerea mea , hic !
 
???

<r><QUOTE><s>
</s>Intre gamele Piko Classic si Mehano Prestige , bate de departe Mehano la detalii, zgomot motor si consum.<e>
</e></QUOTE>
<E>:lol:</E> <E>:lol:</E> <E>:lol:</E> Stai sa inteleg... ca-s mai greu de creeri acum (ritualul cafelei e pe la jumate... <E>:roll:</E> )<br/>
Adica MEHANO bate PIKO sau invers... <E>:?:</E></r>