O felie de Metropola

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

obiwan

Well-Known Member
Trenulist
24 Aprilie 2008
2.684
1
cluj
LOCATION
cluj
Aflat in permanentu-mi periplu intergalactic , scanner-ul lui R2 se imbacsi la ora de amiaza cu o imagine relativ descriptibila. Mi-a picat levitatia-n puntea navei si sabia laser a inceput sa se topeasca. Aparatele de bord imi aratau frunza cu turismu' romanesc si bruiaj brusc cu zona lu' almanahe:



asa ca am decis:

Tanti Woodrea, las-o dracu frunza de varza si pune poza asta cu titlu mare:

Ratarea Romaniei de la distanta, proiect-idee tip gaina spatiala blonda.

Sugestie:

Aduna-i la Vuiton pe coloratii mediului impreuna cu Marean de la 5 si debaraseaza la Paris incarcatura, sa aibe francofonii motiv de congres.

Cokteilul Molotov gratis, din partea casei :D

Al vostru obi-kenobi cu stima!
 
Peisaj "mioritic".. mai prin toate periferiile oraselor tarii vezi cate o aglomeratie de "niggers" care locuieste in astfel de "blocuri ?!"... la cum decurg lucrurile in tara trebuie sa ne obijnuim cu astfel de peisaje :-x
 
E, gresesti asta e deja epoca VI... in vremurile de le spui tu acolo nu cred ca romania nu vedea asa ceva.
 
Haorde, mo? Da alt㒠"cutie de conserve" în care s㒠caute puradeii micul dejun n-ai gă’sit?
Nu vezi c㒠asta s-a alterat? :D