Nu gasesc acest gen de material

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

Georgerockman

New Member
11 Noiembrie 2010
7
0
Dorohoi
LOCATION
Dorohoi
Salut!
Imi puteti spune de unde as putea face rost de o colie/tabla/foaie de alama la un pret avantajos, mi-ar trebui o foaie cam de 60cm(lungime), 30cm(latime), 1-2mm(grosime).
 
Buna! Imi pare foarte rau daca sunt offtopic (si sunt sigur ca sunt), dar as avea o "problema" pe care voi, cei mult mai pasionati decat mine, ati putea sa ma ajutati sa o rezolv. Am acasa o loco Piko HO E69-05, cu motorul original, care a functionat o perioada, iar apoi a cedat. Acum intrebarea mea este daca sa inlocuiesc motorul cu totul sau sa inlocuiesc carbunii? Cat ar costa o asemenea investitie si daca sunt ateliere care se ocupa cu reperatii trenulete. A doua rugaminte este daca ati putea sa-mi ziceti un magazin de accesorii de unde sa achizitionez cauciucuri pentru aderenta, asta pentru ca am un tren de persoane Hornby APT (tot la scara HO) care functioneaza, doar ca se invart osiile pe loc, cauciucurile de aderenta fiind uzate si necesita inlocuite. Va multumesc anticipat, si imi cer inca odata scuze pentru subiectul offtopic.