Noutati 2021

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
219999 forinti inseamna 2900 lei, sa mai aud pe cineva acum ca se plange ca EA-urile sunt scumpe :p
Din cate inteleg eu din pagina traduse au si sunet dar tot este mult...
 
  • Like
Reacții: Seba
Nu stiu cine le fabrica si nici nu ma intereseaza , dar din ce am vazut in poze par facute pe genunchi ca sa zic asa, ce mi-a sarit in ochi la prima vedere, imbinarea dintre carcasa si sasiu pe toata lungimea si pe stanga si pe dreapta e de toata jena.
 
  • Haha
Reacții: AdyAero
Par a fi printuri 3D, nu am cercetat prea mult. Mecanica si motorizarea sunt Roco.

 
Da, boghiuri si motor Roco, electronica proprie si/ sau Digitools, carcase turnate sau printate, parti transparente, vopsea, inscrisuri...
Banuiesc ca luate laolalta, ajungi repede aproape de suma ceruta. Nici nu stiu daca mai e loc de un 10-20% adaos pentru munca depusa!?

Oricum cinste celui care a investit bani si timp in asa ceva! Cinste totodata si domnilor de la Braila sau de la Trains-Addicted pentru munca de artizanat :)