Muzeul Feroviar Bruxelles - NORD

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Nici eu nu le vad.

Ca si moderator, as dori sa atrag atentia tuturor celor care pun cod HTML in mesaje ca acesta nu este "vazut" de orice browser si ca sa se gandeasca ca mai sunt unii care au ca sistem de operare si/sau browser si altceva decat emanatii Micro$oft.

Pur si simplu, nu inteleg, de ce unora le este atat de greu sa aplice metoda standard de postare a pozelor descrisa si ras-descrisa pe forum!!!...

[i m g] Direct Link Photobucket [/i m g] (bineinteles, fara niciun spatiu intre caractere)

E atat de dificil?
 
Imi cer scuze , chiar nu m-am gandit ca nu le vede toata lumea.Am pus sub forma de cod html pentru a fi afisate la marimea lor originala, sa nu mai stea sa dea omul click pe fiecare thumbnail.Voi edita postul si le voi pune sub forma de clickable thumbnail. 8)
 
Am revenit cu inca cateva poze. Mai am cateva de uploadat, dar imi merge foarte greu photobucket-ul, si trebuie sa astept foarte mult pana uploadeaza, asta daca nu se blocheaza :D