Module

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
In principiu nu este mare scofala si nici nu trebuie sa te pricepi .
Trebuie doar sa iti cumperi "lemnele" , sa le masori , tai la dimensiunile care trebuie si apoi sa le imbini ca sa iasa cadrul modului, pentru a le imbina se gasesc coltare din tabla si holtzsuruburi.
In ziua de azi se gasesc solutii la aproape orice.
Asa am zis si eu ca nu ma pricep la instalatii sanitare si zilele astea am fost nevoit sa imi fac singur instalatia la baie dupa ce au fost inlocuite coloanele de apa rece/calda. Cand am aflat cat m-ar costa manopera ca sa imi faca din pexal in cupru instalatia, mi s-au inmuiat picioarele. Dupa ce m-am adunat m-am uitat la tutoriale pe Youtube cum se face , mi-am luat tot ce trebuie si mi-am refacut singur instalatia, satisfactie maxima .
20191102_104253.jpg

20191102_104304.jpg
 
In principiu nu este mare scofala si nici nu trebuie sa te pricepi .
Trebuie doar sa iti cumperi "lemnele" , sa le masori , tai la dimensiunile care trebuie si apoi sa le imbini ca sa iasa cadrul modului, pentru a le imbina se gasesc coltare din tabla si holtzsuruburi.
In ziua de azi se gasesc solutii la aproape orice.
Asa am zis si eu ca nu ma pricep la instalatii sanitare si zilele astea am fost nevoit sa imi fac singur instalatia la baie dupa ce au fost inlocuite coloanele de apa rece/calda. Cand am aflat cat m-ar costa manopera ca sa imi faca din pexal in cupru instalatia, mi s-au inmuiat picioarele. Dupa ce m-am adunat m-am uitat la tutoriale pe Youtube cum se face , mi-am luat tot ce trebuie si mi-am refacut singur instalatia, satisfactie maxima .
20191102_104253.jpg

20191102_104304.jpg
Ai drepate GFN singura problema este ca am incercat ceva dar nu a iesit asa cum trebuie , poate sunt eu prea ,prea , imi ies distante la imibinari intre module ceea ce poate cauza , ami ales ca din lipsa de spatiu fac modulele pentru scala N . Ai drepate mai incerc , multam de incurajare.
 
Daca nu reusesti sa tai lemnele drept , cumpara-le la un magazin care are si raion de debitare ( de Ex. Hornbach) , acolo ti le taie perfect.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.