Migrare forum!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
salutare

Pentru a receptiona email-uri legate de activitatile de pe forum, este nevoie sa modificati setarile profilului

Modificarea se face in felul urmator:
Click pe user vostru apoi Preferinte (Preferences), asa cum e descris in imagine
 

Atașamente

  • Capture.JPG
    Capture.JPG
    51 KB · Vizualizări: 23
La noul forum nu se mai pot edita posturile in timpul limita de 15 minute , sau ceva de genul???
 
Salut Cristi. Am trei probleme de semnalat.
1. Am vazut ca nu mai functioneaza linkurile de la Youtube.
2. Nu gasesc butonul pentru mesaje private (am vrut sa iti trimit mesaj si nu am optiunea sau poate nu stiu eu unde sa caut)
3. Eu aveam permisiunea sa imi pot edita posturile din topicul meu cu "Adunate la HO"

Numai bine .
 
Salut Cristi,
Foarte bună noua platformă.
1. Am văzut noul buton de like care este excelent și înlocuiește toate comentarile inutile gen: "foare frumos, excelent etc".
Totuși sugestia mea este să mai agaugi câteva butoane ca Tx(thanks/multumesc), I (informatie), inima(favorită ) etc.
2.O alta chestie tare este titlul pentru fiecare membru am văzut că momentan majoritatea sunt well known members, în viitor ai de gând implementare a ceva ce am întrebat mai demult și anume să adaugi categorii ca istorici, modelisti, colecționari etc?
Mulțumesc.
 
Pe vechea platforma, chiar pe pagina principala (parca landing page i se spune) era un link care ducea la afisarea numai a mesajelor noi, aparute dupa ultimea vizita a unui utilizator. Observ ceva asemanator si in noua platforma dar este departe de a avea aceeasi functionalitate.

As vrea un link gen "Jump to the oldest unread message".
 
Pe vechea platforma, chiar pe pagina principala (parca landing page i se spune) era un link care ducea la afisarea numai a mesajelor noi, aparute dupa ultimea vizita a unui utilizator. Observ ceva asemanator si in noua platforma dar este departe de a avea aceeasi functionalitate.

As vrea un link gen "Jump to the oldest unread message".

Salut.
Trebuie sa aiba si aceasta platforma aceasta functionalitate, dupa sarbatori am sa sap si dupa asa ceva.
Nu stiu daca te-ar ajuta optiunea de feed sau push notification..optiuni care o sa fie implementate intr-un viitor update
 
Cred ca ar fi utila aceasta optiune, astfel incat sa nu mai pomenim de toate cele , cand crapa hosturile de poze.
Fereastra din dreapta cu mesaje noi contine toate mesajele noi sau doar un anumit numar?

Am primit o alerta ca ma urmareste cineva....ar trebui sa sun la politie? :D
 
Cred ca ar fi utila aceasta optiune, astfel incat sa nu mai pomenim de toate cele , cand crapa hosturile de poze.
Fereastra din dreapta cu mesaje noi contine toate mesajele noi sau doar un anumit numar?

Am primit o alerta ca ma urmareste cineva....ar trebui sa sun la politie? :D


Ti a dat cineva follow pe forum, optiunea ii similara cu cea de pe facebook.
Foarte curand se activeaza si optiunea pentru salvarea automata a pozelor....momentan inca mai caut optiuni unde sa stochez pozele