Mare meci mare! Debut C.F.R.Cluj in CHAMPIONS LEAGUE!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

theo

Well-Known Member
13 Septembrie 2007
443
3
Sf.Gheorghe,jud.COVASNA
LOCATION
Sf.Gheorghe,jud.COVASNA
Peste 5min. incepe meciul de la Roma.Forza,forza C.F.R.!

Min.28 1-1SUPER TARE! Pina acum totul e OK!
PAUZA:1-1
BRAVO BAIETI!
Indiferent ce se va intimpla in repriza a doua FELICITARI la debutul in Champions League! :aplauze: :aplauze: :aplauze:
 
Felicitari C.F.R.-ului, Felicitari CLUJULUI.

A fost un meci extraordinar, C.F.R.-ul a aratat ca are un cuvant de spus in Champions League. Tineti-o tot asa!

O zi buna.
 
Expresul de Roma a trecut in viteza prin Cetatea Eterna. A tras doua suieraturi si a oferit o lectie de fotbal.
BRAVO, ardelenilor! ;-)
 
Hai sa gindim toti asa:
http://www.prosport.ro/fotbal-extern/liga-campionilor/tony-azi-romanii-au-fost-toti-cfr-isti-maine-trebuie-sa-tina-cu-steaua-3190141
 
Astazi un alt ,,mare meci mare''!

Sa uitam rivalitatile din campionat si sa fim alaturi de cea de a doua reprezentanta a fotbalului romanesc in Champions League!
FORZA STEAUA!
 
STEAUA-BAYERN 0-1
Debut ,,cu stingul'' pentru echipa noastra!PACAT!Totusi e o lectie pentru ,,oierul patron'' , care poate revine ,,cu picioarele pe pamint''! Inainte de meci dadea un pronostic halucinant:3-0 pt. STEAUA! Chiar asa ,,baciule''?
 
Acum citeva minute s-au terminat meciurile tuturor echipelor romanesti participante in Cupa UEFA.Bilant slabut dupa primul tur:
-Wolfsburg-Rapid 1:0 (cica Rapid vrea ,,in primavara europeana''.In felul in care a jucat nu prea are sanse).
- NEC Nijmegen-Dinamo 1:0 ( Sa va fie rusine!Va spun asta pentru ca ,,sint ciine pina la moarte''. V-a batut o echipa de ,,trei lulele,trei surcele'').
-FC Timisoara(adica POLI)-Partizan Belgrad 1:2 (asta e.Atit au putut).
In schimb FELICITARI!pentru:
si
Ambele au remizat: 0-0 , la Hamburg , respectiv Praga.
 
Peste citeva minute incepe ,,MARELE DERBY'':

Min.9: 1:0 pt. Steaua :cry:
Min.37 1-1
:aplauze: :lautar:
PAUZA: C.F.R.CLUJ-Steaua Bucuresti 1:1 :!:
SCOR FINAL: 1:1 Scor echitabil? :-? :-? :-?
 
Asta seara un nou meci al echipei STEAUA , in Champions League , la Florenta. Sa le tinem pumnii ,,baietilor''!

Astazi seara voi fi stelist , dar miine iar ceferist :D :D :D
 
Fiorentina-STEAUA 0:0
Un punct mare obtinut de STEAUA! Bravo baieti :aplauze: :aplauze: :aplauze: Miine urmam noi, ardelenii! FORZA , FORZA C.F.R. :fluierat:
Sa fie cum spui tu Florin: aia de la CHELSEA sa fie tristi sau obositi :lautar: asa cum i-ai vazut tu in aceasta seara :D
 
Florinn a spus:
Salut,

intamplator am vazut autocarul celor de la Chelsea in aceasta seara, pot sa spun ca baietii pareau cam tristi, or fi obositi? :))....
Cred ca erau bine dispusi inainte sa treaca de Bors.Si eu am fost la fel.