Magazine de trenulete in Praga

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Cam tirziu dar iti pot zice eu citeva: Prago Model, Mac distribution, Model Train. Daca e voie iti dau si adresele de net.
 
Multumesc.Din pacate este tirziu, deoarece m-am si intors de la Praga. Am descoperit doua magazine si o expozitie. Ca sa-mi para si mai rau, unul din magazine l-am descoperit abea in week-end cand era inchis.Si avea o macheta de tramvai Tatra , o frumusete ( inca mi-a ramas gindul la ea ) Din fericire m-am ales cu niste Skode .....
 
@Doda...la fel am patit si eu cu magazinele de trenulet ein praga...era tot week-end...si 1 mai... :D :D :D :D ...alta data sper sa avem bafta


PS...la fel patesc si cu cel de la Szeged...
 
Machete de Skoda S100(L110) ai gasit cumva? Daca da unde, ca eu am innebunit cautind...pe modelul asta am invatat sa conduc si am mers vreo 10 ani...super masini.
 
Era buna si aia, de colectie macar...in lipsa de altceva...oricum alea le aduce si o firma din Chitila, dar acum nu le au pe stoc..de 2 luni le astept :D
 
Eu mi am comandat prin posta citeva modele de Tatra, trailere si motociclete care au circulat pe la noi. Dar am dat in total 70 de euro, din care doar 30 au fost produsele, restul taxe postale si taxe pe la banic...boala grea