led-uri de 1.8mm

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

macleod

Well-Known Member
Trenulist
28 Ianuarie 2009
1.732
4
46
Bucuresti
www.macleod.ro
WEBSITE
http://www.macleod.ro/
LOCATION
Bucuresti
Salut

Caut (deocamdata fara succes) prin Bucuresti un magazin real (exclus pe internet) unde sa gasesc led-uri de 1.8mm. In principal albe, dar cred ca nu m-as supara nici de rosii. Deocamdata la smd-uri nu ma bag, ca nu cred ca am nici sculele nici experienta necesara sa fac o treaba de calitate.
De asemenea mai caut led-uri de 3mm cat mai luminoase (ce-am gasit pana acuma nici macar nu merita amintit, in schimb am gasit led-uri rosii cat se poate de ok, care luminau de zece ori mai puternic decat cele albe de aceleasi dimensiuni).
De ce vreau magazin real ? Pentru ca vreau sa le testez inainte sa le cumpar, sa vad cat de bune sunt. Pe site-uri unii dau in candele, altii in lucsi, de deja nu mai stiu de care imi trebuie. Plus ca la dimensiunea de 1.8mm am vazut doar la hgdan pe site, dar e depaaaaaaarte si vreau sa vad mai intai dupa cum ziceam inainte sa comand.

Alex
 
prin jurul acestor magazine sunt altele cu produse la juma de pret,aceeasi calitate!!!...plus ca cei de la conexelectic cer mai mult decat sunt pe site!!!