La multi ani,LDH!!!

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Seara buna, "La Multi Ani" si din partea mea! Ani multi cu sanatate si fericire, tot ce-ti doresti... si-un automotor Malaxa 1007-1008 la scara H0 ;-)

Numai bine!
 
Vin si eu mai batrineste,sper ca nu-i prea tirziu si iti urez multa sanatate.Sa traiti ca ne trebuiti.La multi ani!! REMUS
 
Pe domnul LDH nu am avut ocazia sa il cunosc ,cum pe multi de aici nu i-am intalnit,dar il stiu de ceva vreme ,tot respectul pentru cunostintele si pentru ajutorul pe care il ofera aici intre pasionati si nu in ultimul rand un sincer La Multi Ani! (imi cer iertare pentru intarziere,ar trebui sa "bantui" forumul mai des)
 
La multi ani ! Va urez multa sanatate, impliniri si tot ce va doriti sa va vi se indeplineasca. :D
 
cand eram acasa si vbeam de Poiana Mare...era sinonim cu ospiciul de acolo

"....ce-ai baiatu´,esti de la Poiana Mare..." sau "...ai scapat de la Poiana Mare.."

iti spun eu ca nu ne trebuie relatii....e loc sigur ptr noi acolo,kiar daca nu avem
dunga rosie pe bolentin