Kolektia mea in TT

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

mmkelemen

Well-Known Member
13 Noiembrie 2008
483
0
Bucuresti
LOCATION
Bucuresti
Salutare!
Sa-mi prezint si eu mica colectie care cu timpul sper ca se va inmultiiiiiii...

x2bucati
si un set de masinute, asa ca sa fie si ele pe acolo...

Momentan atat, cum apar noutati vi le prezint.
Bafta!
 
Multumesc pentru aprecieri.
@andreiul are dreptate.
"Set garnitură transport marfă cu Âşine cu terasament, format din: locomotivă diesel T 334, două vagoane de marfă descoperite, un vagon reclamă, un circuit oval, regulator cu transformator alimentare reĂžea, piloni de pod, diverse încărcături (materiale de încărcat), cabluri de legătură Âşi instrucĂžiuni de utilizare detaliate." - descriere facuta chiar de vanzator.
 
am gasit start setul pe site la tillig. costa, dupa parerea mea destul de putin 50 euro. sunt curios de unde l-ai achizitionat mmkelemen?
 
lupul_alb a spus:
am gasit start setul pe site la tillig. costa, dupa parerea mea destul de putin 50 euro. sunt curios de unde l-ai achizitionat mmkelemen?

Arunca un ochi aici:
http://www.trenulete.ro/index.php?ml=4&srchc=ITEMS&sfcn=10&sf2=1&sf3=22&sf1=&sr=11a,9a,3a&stoc=2&pg=1&lrc=10&vc=0
sau aici doar locomotiva:
http://www.trenulete.ro/index.php?ml=4&srchc=ITEMS&sfcn=10&sf2=1&sf3=23&sf1=&sr=11a,9a,3a&stoc=2&pg=2&lrc=10&vc=0
Parerea mea ca merita mai mult tot setul decat loco separat.
Bafta!
 
andrei, am incercat sa pun si eu imaginea start setului de pe site-ul tillig, dar nu da decat home page. .
 
lupul_alb a spus:
andrei, am incercat sa pun si eu imaginea start setului de pe site-ul tillig, dar nu da decat home page. .

Tillig nu iti da trimitere la linkul care vrei tu deoarece adresa de sus (in bara de adresa) remane aceasi, nu se schimba ca la alte siteuri. Deci pe orice pagina ai fi sus ai aceasi adresa.
Bafta!
 
In "kolektia mea" au mai aparut urmatoarele:
un vagon de bagaje
un vagon de marfă acoperit CARGO
un vagon de marfă descoperit CARGO
Asa ca am mai completat din seria CARGO:

Iar aici mai merg vreo doua vagoane de calatori:

Momentan atat.
Sa vedem daca mai sare Mosul cu ceva???
Daca nu asta e, la anul...
Bafta!
 
Vagonul acoperit este un vagon frigorific, foarte asemanator cu Ibbh-ul de la noi, gondola seamana foarte mult cu Esx-ul nostru iar platforma seamana foarte mult cu Ks-ul de la noi, ar merge o ceferizare pentru garnitura asta.
De cine sunt facute vagoanele?
 
shoppy a spus:
Vagonul acoperit este un vagon frigorific, foarte asemanator cu Ibbh-ul de la noi, gondola seamana foarte mult cu Esx-ul nostru iar platforma seamana foarte mult cu Ks-ul de la noi, ar merge o ceferizare pentru garnitura asta.
De cine sunt facute vagoanele?

Nu ma pricep la ceferizare.
Momentan toata colectia mea este TILLIG.