Inceputul

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

060-EA

Well-Known Member
Trenulist
10 Mai 2016
861
0
Oradea
railcrisana.wordpress.com
WEBSITE
https://railcrisana.wordpress.com/
YAHOO
paul_c_92
LOCATION
Oradea
Va anunt ca a inceput constituirea clubului de modelism feroviar din Oradea.
Actul consititutiv este aproape gata, mai lipsesc doar cateva date ale membrilor fondatori si numele asociatiei.
Deocamdata propunerile pentru nume sunt urmatoarele:
1.Club feroviar "Crisana"
2.Mini-Model-Club-Feroviar "Crisana"
3.Asociatia Pasionatilor de Cai Ferate din Oradea

Daca mai sunt oradeni dornici sa-si exprime intentia de a deveni membri fondator ii rugam sa o faca cat mai repede.
Va vom tine la curent cu desfasurarea evenimentelor.
 
Nu sunt din Oradea doar daca denumirea a fi asa: Club de modelism feroviar "Crisana" ???
 
Felicitari pentru initiativa!
Sfatul meu este sa-l faceti club sportiv de la inceput. La denumire nu ma bag pentru ca duc lipsa de inspiratie in acest moment.
Bafta!
:cafea:
 
Nu trebuie neaparat sa iii spuneti club sportiv dar sa existe in denumire cuvintul club este foarte bine,iar la domeniul de activitate sa fie trecut in mod expres modelism.
 
Am o idee
vc.gif
, Paul introdu un chestionar sa poata lumea vota :D
 
Nu e nevoie de chestionare sau de vot. Cele trei nume au fost batute in cuie demult.Azi au fost trimise la Ministerul Justitiei pentru validare.
S-a schimbat doar ordinea lor :
1.Club feroviar "Crisana"
2.Asociatia Pasionatilor de Cai Ferate din Oradea
3.Mini-Model-Club-Feroviar "Crisana"
Nu mai e cazul sa veniti cu propuneri.
Multumim :)
 
cfr_bh a spus:
ce ziceti de CFRclubOradea?

Am scris mai sus :"Cele trei nume au fost batute in cuie demult"

Alte noutati:
A sosit dovada de disponibilitate a propunerilor pentru nume.S-a optat pentru denumirea Asociatia Clubul Feroviar "Crisana"
La sfarsitul saptamanii viitoare urmeaza o noua intalnire a membrilor fondatori pentru semnarea actului constitutiv si aprobarea statutului :!: