Garage Sale

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

interesantul

Well-Known Member
Trenulist
24 Ianuarie 2016
1.584
2
53
Cluj-Napoca
LOCATION
Cluj-Napoca
Ziua bun㒠tuturor!

Trebuie s㒠m㒠mut, şi momentan, alt㒠opţiune decât un cort nu am. :)

Deci luni 25.03.2013 între orele 09.00 - 13.00 cu repetare în data de 30.03.2013, 01.04.,2013 şi eventual mai stabilesc ulterior alt㒠dat㒠de vizitare.
Pentru doritori organizez ”Garage Sale” la sediul din Eremia Grigorescu nr. 80A Cluj Napoca.

PRIMUL VENIT PRIMUL SERVIT. REZERVARE PRODUS NU SE ACCEPTA

Garajul cuprinde mobilier, obiecte de birotică’, imprimante, calculatoare, 60 mp de pavaj, elemete de constructii... alte chestii. totul se discuta pe loc, se accepta doar cash.

E.
 
Nu mai sunt abonat la TV de ceva vreme (ani)
Am luat pastile, şi am scapat de dependenţă’.

Reţeta: http://www.youtube.com/watch?v=s1eUO6u3RN4

:)

E.
 
Mâine se difuzeaz㒠episodul 2 din ”Garage Sale” by interesantul.

Se vinde orice oricat....
Preţuri uşor negociabile, foarte uşor.... :)
 
Mobil㒠de birou, calculatoare, scaune, birotică’, dulapuri, bibliorafturi, rack cu 2 servere sun xFire2100, ups-uri (2200, 900, 450, 250), capsatoare, perforatoare, frigider, cafetiera, cuptor cu microunde, cesti cafea, pahare coniac, globuri pentru pom, draperii pe sină’.... cosuri de gunoi de plastic noi, aspiratoare... corpuri de neon marii profesioniste, tavi documente, imprimante matriceale, hub retea, printserver, caseta de bani, masina de numarat banii + inca 1001 lucruri...

Cam tot ceea ce este într-un birou mare cu 12 posturi de lucru...
 
interesantul - eu iti propun sa-ti faci o pagina pe facebook intitulata "Garaj Sales preturi pentru toate buzunarele" cu poze si preturi, este ce-a mai buna varianta de castig. plus ca poti face evenimente, adauga adresa etc.

bAFTA
 
Mulţumesc de sfaturi, dar bişniţa mea de baza nu e garage sale.
Acum ma mut din 150 mp in 30 si am excedent de mobilier...