EXPOZITIE DE MODELISM FEROVIAR LA BRASOV

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

BOGDAN I

Well-Known Member
Trenulist
9 Ianuarie 2016
955
2
Brasov
LOCATION
Brasov







Expozitia va avea deschiderea oficiala pe data de 09.11.2007 la ora 10 .
Aceasta expozitie are loc datorita efortului pasionatilor din BUCURESTI, BRAILA ,IASI ,CLUJ si nu in ultimul rand celor din Brasov.

VA ASTEPTAM

Persoane de contact
DAN MOISA : 0724635879
IOAN BOGDAN :0745108336
 
Voi fi acolo :D pe 10 sau pe 11.
Imi place afisul, mai ales ca ati folosit ca imagine o garnitura epoca I bavareza ...cu simpaticul PtL 2/2.
 
Salut sandy
Am vb azi cu florinn la telefon - o sa-ti comunice si sunt convins ca o sa faceti un "pachetel" frumos .

Multumim de ajutor ;-)
 
@bogdane voi fi si eu prezent cu ceva la G daca va intereseaza o aburoasa si 2 sau 3 vagoane pe un circuit de R3 sau R2 .
 
Salut!

Sper sa obtin si eu permisiune sa fiu acolo duminica. :D Daca da abia astept sa ne intilnim cu totii.
 
Oricine este binevenit , orice idee este de asemenea asteptata in legatura cu expozitia :idea:

La sfarsit semnam condica :twisted: :p cine a venit si cine nu (motivat sau nu :D )
 
Si iata si afisul oficial ce se va gasi in toate scolile si liceele din Brasov , in cateva institutii publice ,si cateva publicatii locale




Si pentru cei nefamiliarizati cu centrul Brasovului o harta mai detaliata cu aceasta zona