E-bay.de

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

B74MRV

Well-Known Member
Trenulist
13 Martie 2016
1.128
109
Bucuresti, Dristor, Sect. 3
YAHOO
[email protected]
LOCATION
Bucuresti, Dristor, Sect. 3
Salut
A mai observat cineva problemele cu e-bay.de?

Cand dau cautare dupa Roco imi apar DOAR 2580 rezultate!!!
Cautare dupa k bay, 24 rezultate si multe dintre acestea cu locatie in US sau GB.

Am incercat cu explorer 8 si cu mozilla, acelasi rezultat.
Problema este la ei sau la mine???
 
Nemtii au zis ca pentru Papua nu prezinta interes, deci tarile de mana a treia nu conteaza, dracu sa le ia!
 
Este de la ei. Am impresia c㒠refac categoriile sau ceva de genul ă’sta. Sper s㒠se rezolve...
 
Singura care merge este TT... deci

Normal ca glumesc, in disperarea mea dupa TT... TT vine de la Tot Tampit? Sper ca nu:)

Bogdanra, ti se intampla des sa cugeti cu gura deschisa? (sau in cazul de fata cu degetele pe tastatura)?

Sa stii ca noi aici nu acordam premii pentru numarul cel mai mare de mesaje si nici pentru mascariciul grupului...
 
E surprinzator ca, avand in vederea ca nu s-a remediat problema, nu apare vreo referire la o eventuala disfunctionalitate pe site-ul lor.
 
Fiind serios acuma~ mie mi-au dispă’rut licitaţiile unde trebuia sa dau cu subsemnatul si sa dau calificative .
@Horia: uneori si unul ca mine face bine. Uneori. :mask: Chiar daca ideea de mă’scă’rici poate jigni, pe mine nu m㒠supă’ra. In viaţa vreau sa aduc un zâmbet altora. Cand se poate. Nu alerg dupa premii hilare de genul omul cu cele mai multe posturi.
 
licitatiile nu au disparut,poti sa dai calificative,du-te in my ebay si cauta acolo,singura problema este ca daca dai cautare pt ceva iti da din sua sau G B
 
:) Tocmai am incercat din nou:) A aparut una din ele (si i-am dat omului calificativ repede), dupa care mai aveam 2 si nu imi apare decat una, facuta din Europa. Dar vânză’torul din china nu mai este la calificative de dat. Anyway, il mai caut, am rabdare:)

am editat conform cerinţelor.
La mine in casa respectul vine din atitudine, nu din cuvinte.
 
@ Bogdanra: tie ti-ar placea sa fii facut "chinezoi"? ce ti-a facut chinezul ala, in afara de faptul ca ti-a trimis ceva? Ar trebui sa-i multumesti, ca de la ei ne vin noua toate trenuletele! :-x

Te rog sa-ti revizuiesti comportamentul. Chiar daca iti place sa faci pe mascariciul, este inacceptabila jignirea unor oameni nevinovati.
 
Revenind puţin...

January 23, 2013 | 08:53AM PST/PT

The eBay system will be undergoing general maintenance from approximately 23:00 PT (11pm) on Thursday, January 24th to 01:00 PT (1am) on Friday, January 25th. During this maintenance period, certain eBay site features may be intermittently unavailable or slow.
de la ei
mi se pare c㒠şi-a mai revenit la că’ută’ri...
 
Salut Mihai,

Am verificat acum, si la mine au revenit toate cautarile salvate si imi gaseste toate licitatiile la scara N care ma intereseaza pe mine! Deci, relax, era de la ei si era doar temporar! :-|