Diorama nr 3 cfrmd

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

24may

Well-Known Member
Trenulist
27 Decembrie 2007
542
0
pitesti
LOCATION
pitesti
scheletul pt o jumatate este gata facut



Am uitat sa va indic locul patului ,data viitoare,acum asteptam sinele sa trecem la definitivarea traseului
 
abea astept sa vad toata rubrica Prezentari si discutii despre diorame, formata din topicuri:

Diorama nr 2 cfrmd
Diorama nr 3 cfrmd
Diorama nr 4 cfrmd
Diorama nr 5 cfrmd
........................
.........................
Diorama nr 1001 cfrmd
.......................
..................
Diorama fara numar, fara numar cfrmd


la cat mai multe
 
lupul_alb a spus:
abea astept sa vad toata rubrica Prezentari si discutii despre diorame, formata din topicuri:

Diorama nr 2 cfrmd
Diorama nr 3 cfrmd
Diorama nr 4 cfrmd
Diorama nr 5 cfrmd
........................
.........................
Diorama nr 1001 cfrmd
.......................
..................
Diorama fara numar, fara numar cfrmd


la cat mai multe

Rade ciob de ola sparta :D
 
Tare! model de relaxare din ciclul: FACETI CA NOI!!! :D
asa invatza omul
Daca prima masina era o reusita, azi aveam ICE 3 tras de Stephenson, sau care o fi fost primul...
 
Greu ... si te-ai mai si chinuit cam in zadar.
Linia de intrare la turnanta putea fi, fara nici un fel de probleme, mult mai aproape de linia dubla.
Iar intri de pe o magistrala intr-un depou.
Nu ai linii de garare pentru aprovizionarea cu carbuni, motorina, pacura si ce o mai fi.
Nu prea vaz unde montezi buncarele pentru carbuni, statia de motorina si alte acareturi ale unui depou ca ... "e" multe.

Gresesc?
 
24may a spus:
In partea dreapta o sa le montez,ca este destul loc sper.......

In cazul asta mai trebuie o iesire/intrare din depou si in dreapta.

Traseul unei locomotive care intra in depou si este remizata este, mai intai, pe la punctele de intretinere si alimentare iar cand se afla garata in remiza este gata de drum in orice moment.
Alimentarea nu se face inainte de plecarea in cursa, cel putin din cate cunosc eu.
 
Astept sinele,am mai multe variane dar cand nu ai cu ce stai si teuiti lung ca de mi-a trebuit FLM....