de ziua mea ;-)

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

bogdanra

Well-Known Member
Trenulist
19 Martie 2012
1.283
106
Bucuresti
tt.bogdanra.ro
WEBSITE
http://tt.bogdanra.ro
LOCATION
Bucuresti
FACEBOOK
bogdanradu4tt
GOOGLEPLUS
bogdanra
Hai sa va arat ce am primit eu de la Matei si de la sotia mea, Dragos fiind un pic complice macar prin informatiile date...

Un tren care trece printr-o curte plina cu copii... Copiii sunt TT, EVIDENT!





mai multe poze cand descarc si aparatul foto

Sa mai spun ca de fapt totul este un tort? sau ca eu am crezut ca si copiii sunt de martipan si era sa ma inec cu unu?:)))
 
Pai vad ca gata ai rezolvat-o cu diorama TT ,mai repede decat cu forumuri, cluburi ,magazine ! :D

La multi ani sa fi sanatos voios voinic ! Sanatate si fericire langa cei dragi si la cat mai multe trenulete !
 
Si merci frumos de ajutor, pe langa urari:))) Copilasii aceia au fost de MARE exceptie.

A propos... ce inseamna microbul si destinul. Anul trecut, pe 16 nov (cand eu nu eram "mare modelist") la ziua lui fi-miu a avut un tren ca tort...home made... de aproape 2 metri: locomotiva si 3 vagoane, fiecare alt tort facut de sotie si bunica...
Zi si tu...sunt eu d evina ca m-am apucat de trenulete?

O sa caut pozele, poate le gasesc, ca arata de mare efect trenul ala...

Bine...nu ca asta!

PS: nu mai spun ca am fost convins ca lei 9 mm ai lor sunt scara N... de fapt erau TT, dar kinderi, la 1,088 metri reali
 
La multi ani Bogdane, si pt ziua ta si pt anul ce sta sa pice ! Eu ma gandeam ca Robert e vinovat de teraformarea tortului :)