De prin Dobrogea

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Da, frumoase poze. Intr-o poza se vede chiar si nae44 ! Ar fi bine, dupa parerea mea, sa le organizezi pe linii. E doar o sugestie.
 
  • Like
Reacții: Michael
Asta n-am indraznit s-o scriu ca ne dau colegii de forum sau alti cititori in cap pentru lipsa de seriozitate ;)
 
Salutare! Ma mira lipsa unei gari, parca am vazut doar o poza, ma refer la Tirgusor Dobrogei, foarte aproape de podul surpat unde ai facut multe poze. Este o gara care arata foarte bine la fata, spatele arata mai neingrijit, de asemenea exista un castel de apa cu rezervor (sau partea inferioara a acestuia), este (din ce mi se pare) acelasi tip de constructie ca si cele de pe Linia Vinului. In rest poze frumoase, asa cum ne-ai obisnuit. Laudele nu ar da bine :p
 
  • Like
Reacții: Michael
Ce e cu culeele peste linia de Tulcea, a fost un drum pe acolo?
 
Din pacate, Automotorul Malaxa 753 intre timp s-a facut scrum pe la Eforie Nord (cred). Aceeasi soarta a avut-o si 783 - ul din imaginile mele de la Dorohoi. Acesta si-a incetat exploatarea pe reteua CFR pe linia de Moldovita in apropiere de pasajul cu DN-ul de la Vama. Pacat. :confused: . Au ramas vii numai in imaginile noastre.
 
  • Sad
Reacții: Michael