Colectia auto Santa Fe

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Nu ,sunt doar pentru vitrina (1:43)....pretul este la cca 12,95..... :D

Doar stii cat sunt de consequent ......ce-mi place ....ajunge in vitrina :D
 
Pai da ....de multe ori spun la nevasta :lucrul acesta este pentru junior ..bla...bla....si tot la mine ajunge :D :D :D suntem mai rai ca copii....
 
Salut Dorel,
Intr-adevar ,este alta varianta....este masina din filmul James Bond 007 "Octopussy"....
Oricum o sa urmeze si varianta militara (cu bancheta in spate ,canistra de rezerva etc....).Dar pe acesta l-am vazut azi la kiosk ..... :D
 
asta e 1/43, Rudi?

Cararama (Schuco, etc) are unul asemanator in 7-8 versiuni de baza si 50 de vopsiri... mit Faltdach und ohne, Benzinkanister und ohne, etc...
 
Salut,
Da ,toate sunt la 1:43....
Horia ,o sa urmeze si alta varianta .... :D
Dorel ,foarte frumos Jeep.....ma inseala ochiul ,sau este din rasina ?.....
Iata si un Defender ,tot la 1:43....
 
SantaFeFan a spus:
Salut,
Iata si un oldtimer de la Ricko....

Sincer?
Te invidiez.
Si eu caut "jucaria asta", daca se poate "pe negru" dar cred ca ar merge si asa.

Frumoasa masina.

Nu-mi sta in fire sa spun "la mai mare!", "felicitari" si alte chestii din astea dar acuma chiar te felicit pentru achizitie.
 
Salut,
Normal aceste bijuterii nu intra in epoca mea ,dar sunt foarte simpatice .Iar modelele de la Ricko merita banii ,chiar daca sunt ceva mai scumpe ca restul....priviti aici :
http://www.rd-hobby.de/shopping/catalog.php?id=815