Colectia "Adrian Ionut"

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"

AdrianIonut

Active Member
6 Februarie 2009
211
0
Montreal - Canada
LOCATION
Montreal - Canada
Bun...dupa o bucata buna de vreme (ca sa-mi treaca :-x ) si incurajat de MPU (thanks, Mircea) m-am decis sa ma mut aici si sa aduc cu mine colectia mea, in ideea de a contribui un pic la largirea orizontului nostru al tuturor si a infatisa cum stau lucrurile pe aici, pe meleaguri nord-americane. Sper ca forumul asta sa tina mai mult decat celalalt... si sa nu mai primim :mask: .
Gata cu vorba (oricum, scriu pe banii firmei ca sunt la job acum :oops: ) - da cum un net admin mai are si timpi morti, nu e asa de grav. Sa vedem cand o sa am timp sa mut toate posturile si POZELE - ca doar asta vrem toti, nu?...
PS. Salutare tuturor celor din "vechea garda": Rudi, Dorel, Mircea, Horia...
I'm back.
 
Bine ai venit Adrian ,
Era numai o chestiune de timp.....pana apari pe aici .Da ,povestea cu "celalalt" forum nu este chiar asa frumoasa.....in fine
Asteptam poze cu colectia ta ,stii ca sunt un prieten al trenuletelor americane :roll: DB ,ep.III sunt deja prea multi :D
 
Salutare, Adrian Ionut!

Bine ai venit alaturi de noi, te asteptam sa-ti prezinti in continuare colectia! :)
 
Merci tuturor de urari si de primire... desi ar trebui sa-mi fie :oops: ca raspund asa greu, da am avut evenimente mari pe aici (cetetenia, migrare de servere 2003 - 2008)... nici nu stiu cand am mai dormit! Da nu va suparati voi pe mine doar din asta, ca sunteti baieti de treaba.
 
Hopa... pasaport romanesc expirat primiti ?... ca acuma o sa fiu si eu atent la ce gasiti prin paginile lui :D ... sunt si eu atent, dom'le!
Cat despre propunerea lui Rudi, se accepta. Nu stiu daca stiti, dar quebec-osii sunt ca nemtii in ceea ce priveste berea... multa si buna (chiar e bere buna pe aici). :mrgreen:
 
pai hai sa ne vezi...

eu unul te astept, insa sa vii cu masina de peste ocean (maaaaaaaaaare) si cu portbagajul plin cu ce trebuie! :D
 
Vad ca vreo 600 de oameni (sau click-uri) s-au dat in ideea de a vedea ce am de "oferit" numai ca pana acum tot... nada. :oops: Tre' sa ma motivez. Ce site de foto hosting merge bine pe aici? Eventual ceva cu linkuri miniatura. Thanks.
 
buna,

eu foloseam Flickr, Florin (Gam3) foloseste Photobucket... ambele au avantaje si dezavantajele lor!
 
Da, comparatie, da numai sa nu o faceti pe topicul meu.
Decapodul... pai sa odihneste la umbra unei imense aburoase 2-10-2 SantaFe !!! (noua in colectie) :lol:
@Horia, Mircea
Care din situri ofera cea mai facila gestiune de linkuri miniatura?
 
Eu folosesc photobucket !!!Sunt foarte multumit .La imageshack enerveaza reclama care vine mereu peste poze ..... :(