CLUBUL SPORTIV AL MODELISTILOR FEROVIARI

  • In perioada urmatoare o sa vi se solicite modificarea parolei. Pana la modificarea parolei, userul poate figura ca si blocat, odata modificata parola, userul este reactivat automat.
    Pentru orice problema va rog folositi butonul "Contact"
Cred ca trebuie sa resuscitam un pic clubul.
Propun o intalnire ca sa putem vedea in ce situatie ne aflam.
 
In prima faza, cred ca ar fi bine sa fie prezenti doar membrii fondatori, sa facem putina curatenie in actele clubului. Multi au disparut din peisaj si din informatiile mele nu mai sunt interesati de acest club.
Dupa punerea la punct a situatiei, pentru revigorare, asteptam cereri de la simpatizanti, pentru inscrieri in cadrul clubului. Slava Domnului sunt foarte multi pasionati care doresc sa faca parte din acest club.
Intalnirea membrilor fondatori trebuie sa aiba loc cat mai curand. Am sa va comunic in cel mai scurt timp data si locatia.
 
robertanasa a spus:
Cred ca trebuie sa resuscitam un pic clubul.
Propun o intalnire ca sa putem vedea in ce situatie ne aflam.

Ha ha, chiar ma gandeam in urma cu cateva zile sa va intreb daca desfintam sectiunea asta ca nu se mai scrisese din 2008 :D

Hai fratilor, putin efort nu strica!
 
Anunt important!

Intalnirea membrilor fondatori va avea loc Duminica 13.02.2011 ora 14:00 la Radu Sofran acasa. Prezenta obligatorie.


Atentie: Acest anunt se adreseaza exclusiv membrilor fondatori.
 
Ne-am intalnit si am facut primul pas! Suntem pe calea ceea buna.


Anunt important:

Marea adunare este chemata la apel pe data de 19 martie 2011 ora 10:00.

Locatia va fi comunicata in timp util. Pana atunci sa nu-si programeze nimic urmatorele persoane:
Radu Sofran
Elena Popescu (Gina)
Zanfirescu Gabriel (Rally)
Cristian Paisu (pcg)
Iliescu Stefan ( Coobra)
Stama Nicolae (cftt)
Silviu Bulboaca (SSI)
Vusdea Alexandru
Robert Tanasa
Dorel Dumitru (LDH)
Indira Cojocaru
Cristian Caramlau (lok)
Silviu Rotaru (silviu20061)
Boros Robert (conectorxp)
Florin Tuica
svio
Lupescu Laurentiu (laur)
Badulescu Octavian
Partene Marius (sesamcave)
Ene Costel (costel2007)
Lupu Radu (lupul alb)
Nistor Cristian (Pepo)
Mihaila Mircea (pushtiu)
Narcis mistretu'
Dragos Dobre (shikkane)
Adrian Dobre ( dadrian)
Hornet Horia Andrei (andreiul)
Keresztes Ladislau (ladislauk)

Prezenta obligatorie.

Dupa aceasta intalnire, probabil tot in luna martie vom stabili si cateva intalniri pentru primirea noilor membri. Pana atunci va rugam sa mai aveti un pic de rabdare. Va multumim pentru intelegere!
 
Din pacate nu am reusit sa gasesc o locatie adecvata pentru o astfel de intalnire.
Deci, in concluzie, intalnirea se anuleaza.
:(
 
deci......mare lucru nu am pierdut.
eu am facut cate ceva intre timp.....voi ce scuza aveti? :p
 
Au trecut 3 ani si ceva in care nu s-a mai facut nimic cu aceast club. Se mai face ceva ? Se repune pe picioare ? Ce s-a stabilit la ultima intalnire ?