CLUBUL BUCURESTI

• #STAIACASA
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

SSi

Member
Trenulist
23 Dec 2016
36
0
Bucuresti
am depus si eu; il iau pe 20.04. Pana atunci vin la gratar sa frigem un BR 93 :D

radu sofran

Well-Known Member
Trenulist
2 Feb 2016
653
0
bucuresti
mai multe informatii pentru cei care vin la mine maine autobuzul 104 pina la piata urmuzache tramvaiul 1 ,34 tot la piata urmuzache sau cu metroul de la piata iancului prima statie piata muncii -catre dristor-cind sunteti in zona dati si telefoane v am dat 3 numere orange vodafone si cosmote

robertanasa

Well-Known Member
Trenulist
28 Dec 2016
1.150
0
44
Bucuresti
Daca trece cineva pe la Rally pana maine la intalnire luati-mi si mie va rog frumos: R9 - 6 bucati si un macaz drept de dreapta. :oops:

Va multumesc frumos!

romrail

Active Member
Trenulist
11 Apr 2016
183
0
Bucuresti
YAHOO
romrail
Abia acum v-am "redescoperit". Daca sunt acceptati la intalnire si cei nou veniti, cu cea mai mare placere imi fac timp sa va cunosc.

silviu20061

Well-Known Member
Trenulist
27 Aug 2016
1.266
0
Bucuresti
Si intradevar la inilnirea de la RADU s-au fript la gratar ceva locomotive si vagoane iar BR 93 a ajuns la caile noastre ferate S&D :D poze in curind .
Poate spune cineva ce hotarire sa luat pina in final in ceea ce priveste actele pentru ca eu a trebuit sa plec mai devreme din pacate :( dar fericit de noua achizitie :D
Intilnirea a fost un real succes ,diorama lui radu fiind suprasolicitata de catre locomotivele noastre .
Multumiri gazdei noastre care si-a pus la dispozitie propria casa pentru noi ,sediul clubului nostru astazi fiind ocupat.Inca o data multumiri lui Radu si Gina .

alexvusdea

Well-Known Member
Trenulist
4 Aug 2016
329
0
Bucuresti
Pentru intalnirea din 14 aprilie:
http://www.forum.jucarii.com.ro/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=570

pcg

Well-Known Member
Trenulist
13 Iul 2016
368
0
Bucuresti
Eu am luat de la Rally copia dupa buletin si banii , dar ne poate ajuta cineva sa platim la sec.5 ?

robertanasa

Well-Known Member
Trenulist
28 Dec 2016
1.150
0
44
Bucuresti
Azi 17.04.2007 am ridicat Cazierul Fiscal. :D

Auzi ce scrie in el:
NU ARE FAPTE INSCRISE IN CAZIERUL FISCAL

Deci, sunt curat ca lacrima! :razz:

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.